DALMIERZ LASEROWY LEICA DISTO D5 PRO-PACK WALIZKA + ADAPTER + STATYW

Leica
4 499,00 zł
3 657,72 zł netto
Brutto
Ilość
help_outlineZapytaj o produkt
DALMIERZ LASEROWY LEICA DISTO D5 PRO-PACK WALIZKA + ADAPTER + STATYW

DALMIERZ LASEROWY LEICA DISTO D5 PRO-PACK WALIZKA + ADAPTER + STATYW

 

Leica DISTO™ D5 Mocny w terenie

Zestaw zawiera:

  • Dalmierz Disto X6
  • Walizka transportowa
  • Adapter Leica FTA 360
  • Statyw Leica TRI75
  • Pokrowiec
  • Kabel USB
  • Ładowarka
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Dalmierz Leica DISTO™ D5 jest szczególnie odpowiedni do pomiarów odległości w terenie otwartym. Dzięki cyfrowemu celownikowi, wysokiej funkcjonalności i kompatybilności z aplikacją Leica DISTO™ Plan, pozwala szybko i efektywnie sprostać każdemu wyzwaniu pomiarowemu. Wyniki można łatwo udokumentować, wspierając cyfrowe metody pracy oparte na celach i wolne od błędów. 

Cel jest zawsze w polu widzenia Nawet jeśli nie widać plamki lasera, cel jest wyraźnie widoczny na krystalicznym wyświetlaczu w technologii IPS, dzięki cyfrowemu celownikowi wysokiej jakości. Zapewnia to precyzyjne celowanie i dokładne wyniki, nawet w bardzo jasnym świetle słonecznym i przy dużych odległościach.

Bezkompromisowa precyzja Bezdotykowe wyzwalanie pomiaru gestem pozwala uniknąć poruszenia urządzenia i gwarantuje wysoką dokładność pomiaru, szczególnie w przypadku małych celów i dużych odległości. Dokładność pomiaru można dodatkowo zwiększyć, używając adaptera statywu Leica FTA 360, którego śruby mikrometryczne umożliwiają bardzo precyzyjne celowanie.

Idealne rozwiązanie dla każdego zadania Różne funkcje pomiarów, takie jak Smart Horizontal Mode do pomiarów ponad przeszkodami, wysokościowe pomiary śledzące oraz pomiary profili i kątów profile, pozwalają rozwiązać każde zadanie pomiarowe.

Elastyczny transfer danych W trybie klawiatury można podłączyć dalmierz Leica DISTO™ D5 do komputera wysyłać zmierzone wartości w pozycję kursora w dowolnej aplikacji lub predefiniowanym szablonie, tak jakby były wpisywane z klawiatury.

Zaawansowana funkcjonalność W połączeniu z aplikacją Leica DISTO™ Plan, różne funkcje, jak np. Smart Room, a także import plików PDF do aplikacji, upraszczają cyfrowe udokumentowanie wyników.

DANE TECHNICZNE DISTO D5

Waga: 180 g

Wymiary: 144 x 60 x 24 mm

Podświetlany ekran: Tak

Sygnalizacja dźwiękiem: Tak

Zasięg: 200 m

Dokładność: +/- 1 mm

Klasa odporności: IP54

Czujnik nachylenia: 360°

Transmisja danych: Bluetooth 5.0,

Funkcja Smart Room: Tak

Pamięć: 50 ostatnich pomiarów

Stopka do naroży: Tak

Gwint statywu: 1/4" Zasilanie

Akumulator: Li-Ion (do 5 tys. pomiarów na 1 ładowaniu)

Czas ładowania: 3 godziny

9508790

Specyficzne kody