Akcesoria do laserów Jest 11 produktów.

Aktywne filtry

Akcesoria do laserów

Akcesoria do laserów Leica - w ofercie naszego sklepu

Udostępniamy szereg specjalistycznych akcesoriów do laserów Leica, które czynią je jeszcze bardziej przydatnymi i dokładniejszymi w codziennej pracy. Przeznaczone są do wykorzystania w przemyśle, budownictwie, geodezji i innych branżach. Gwarantują maksymalną precyzję odczytów oraz niezawodność i łatwą obsługę. Korzystając z akcesoriów do laserów Leica można jeszcze dokładniej określać przebieg prac budowlanych i konstrukcyjnych, tworzyć plany, mapy, dokonywać pomiarów wiertniczych, geotechnicznych i wielu innych.

Najważniejsze akcesoria do laserów Leica

Naszym klientom oferujemy takie akcesoria jak regulowane statywy, wykonane z trwałego aluminium, o wysokości do 2,90 m. Wyposażone są w zaciski do szybkiego zwalniania oraz pasek ułatwiający przenoszenie. W naszej ofercie znajdują się też detektory do laserów krzyżowych, ułatwiające identyfikację płaszczyzny w trudnych warunkach, za pomocą emitowanego światła o różnej barwie. Oferujemy także tyczki rozporowe skręcane typu podłoga-sufit, o wysokości do 3,6 m. Nasze urządzenia posiadają platformę montażową i nadają się do stosowania z wszystkimi typami laserów Leica z serii Lino. Ponadto oferujemy podstawki do łaty laserowej, przeznaczone do współpracy z niwelatorami laserowymi oraz uchwyty ścienno-sufitowe, kompatybilne z większością modeli Leica Lino.

Zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem - chętnie zaprezentujemy akcesoria do dalmierzy Leica ze szczegółami oraz pomożemy w doborze konkretnego zestawu odpowiadającego Państwa potrzebom i zamierzonym sposobom wykorzystania.