Tachimetry Jest 4 produktów.

Aktywne filtry

Tachimetry

Tachimetry Leica w ofercie naszego sklepu

Naszym Klientom udostępniamy profesjonalne tachimetry - urządzenia optyczne do zastosowania w geodezji. Wykorzystuje się je w pomiarach kątów poziomych, pionowych oraz odległości pomiędzy wybranymi punktami. Mogą też wykonywać obliczenia, wskazywać wartości współrzędnych, przewyższenia punktów, różnice w poziomach oraz pełnić inne funkcje. W naszej ofercie znajdują się tachimetry manualne oraz zrobotyzowane, przeznaczone do najbardziej wymagających miejsc i zastosowań.

Manualne tachimetry Leica

Nasze tachimetry manualne pozwalają na wykonywanie skomplikowanych pomiarów oraz natychmiastową wymianę danych pomiędzy instrumentem a komputerem. Pozwalają na monitorowanie i aktualizowanie postępu prac oraz wykrycie wszelkich najmniejszych zmian względem projektu. Oferują najwyższy poziom szczegółowości, dzięki czemu wykorzystuje się je chętnie w geodezji, budownictwie, branży konstrukcyjnej, przemysłowej i innych miejscach wymagających kontroli przebiegu prac na danym terenie.

Zrobotyzowane tachimetry Leica

Tachimetry zrobotyzowane są dedykowane do zaawansowanego zastosowania w budownictwie, zwłaszcza w realizacji procesów BIM (building information modeling). Pozwalają na aktywne monitorowanie stanu realizacji projektu, a tym samym na optymalizację związanych z tym procesów, obniżenie kosztów oraz zwiększenie stopnia dokładności. Zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem - chętnie zaprezentujemy szczegółowe informacje o naszych tachimetrach Leica oraz pomożemy dobrać zestaw idealnie dopasowany do Państwa potrzeb.