Oprogramowanie Jest 4 produktów.

Aktywne filtry

Oprogramowanie

BricsCAD

Ceniony i dopasowany CAD

BricsCAD gwarantuje pełną zgodność poleceń, skryptów, makr i menu. Powstał w całości na standardowym formacie dwg. Pełna kompatybilność zapewnia obsługę plików pomocniczych i poleceń zgodnych z AutoCAD.

BricsCAD Lite konkurencyjny dla AutoCAD LT 2022

Podstawą BricsCAD jest natywny format DWG, dzięki któremu zapewniamy pełną zgodność CAD dla wszystkich branż. Aby rozpocząć projektowanie nie ma konieczności wymiany plików drukarek, szablonów, bloków lub układów zestawu arkuszy. Zmienne systemowe, nazwy poleceń czy aliasy są takie same dla obu programów. 

Pełna kompatybilność:

  • poleceń i aliasów
  • plików menu .CUI, .CUIX i .MNU
  • makr i skryptów
  • plików pomocniczych m.in. .PC3, .LIN, .PAT,

Swobodnie z LISP

Dzięki 100% zgodności funkcjonalności LISP w BricsCAD i AutoCAD w prosty sposób wykorzystasz ponownie istniejące procedury. BLADE LISP pozwala w znaczny sposób zmniejszyć czas, który poświęcasz na powtarzalne zadania kreślarskie.

LISP w ocenie eksperta

„Funkcjonalność LISP to przede wszystkim możliwość tworzenia własnych procedur wykorzystywanych w trakcie pracy. Pozwala ona na oszczędność czasu ze względu na pewnego rodzaju automatyzację czynności powtarzalnych. Jednym słowem dzięki procedurom LISP w najprostszy z możliwych sposobów automatyzujemy procesy pracy.”

Nowoczesny i efektywny CAD

BricsCAD stawia na sprawną i efektywną pracę przy użyciu nowoczesnych narzędzi i inteligentnej technologii. Program uczy się sposobu w jaki użytkownik korzysta z poszczególnych funkcji, dzięki czemu zaawansowane technologie AI efektywnie pomagają przyspieszyć realizację zadań, na które standardowo poświęca się wiele godzin.

Obsługa wielu wątków procesora

BricsCAD wspiera wielowątkowość procesora, przez co wszystkie operacje w programie działają dużo szybciej, a lagi praktycznie nie występują. Zwiększonej mocy obliczeniowej można doświadczyć np. w trakcie otwierania rysunków oraz rysowania i przesuwania obiektów.

Oprogramowanie