Dalmierze Jest 21 produktów.

Aktywne filtry

Dalmierze

Szwajcarskie dalmierze laserowe Leica Disto to urządzenia najwyższej klasy używane i cenione na całym świecie. Przede wszystkim za innowacyjność i szukanie wciąż nowych rozwiązań technologicznych. Co dzień w kilkudziesięciu krajach przy wykonywaniu rozmaitych prac ogólnobudowlanych tysiące osób sięgają po instrumenty Leica Disto, aby szybko i wiarygodnie wykonać zlecone zadania. Jeśli nasz zleceniodawca jest profesjonalistą doświadczonym w branży to jest spokojny o wyniki pomiarów widząc, że do pracy wykorzystywane są dalmierze najwyższej jakości i o najwyższej precyzji – Leica Disto.

Za co cenimy najbardziej dalmierze laserowe Leica?

Każdy dalmierz charakteryzuje się innymi cechami i właściwościami lecz są pewne funkcje, które użytkownicy szczególnie chwalą:

  • intuicyjna i prosta obsługa
  • rozkładana stopka odniesienia umożliwiająca pomiary od krawędzi i z narożników
  • automatyczna redukcja odległości skośnych od poziomu
  • możliwość dokonywania pośrednich pomiarów długości i wysokości
  • szybkie pomiary nawet przy występowaniu przeszkód na drodze lasera
  • inteligentna funkcja powierzchni, która pomaga w mierzeniu skomplikowanych powierzchni podłoża, ścian, sufitów oraz powierzchni pochyłych dachów
  • pomiar średnicy, np. pnia drzewa
  • funkcje z twierdzenia Pitagorasa, które m.in. pozwalają na wyznaczenie wysokości cząstkowych takich jak balkonów czy okien
  • bezprzewodowa transmisja danych
  • wysoka odporność na kurz i wodę.

Disto Sketch – aplikacja do projektowania za pomocą dalmierza Leica

Leica Geosystems opracowała aplikację „ Leica DISTO sketch” do tworzenia szkiców mierzonych obiektów na tle zdjęć. Można ją pobrać w sklepie „App Store” lub też „ Google play”, a szkic, który powstanie przy ich użyciu można szybko przesłać bezpośrednio do biura i tam dalej kontynuować pracę. Użycie aplikacji Leica DISTO jest bardzo proste – wystarczy narysować na ekranie tableta lub smartfona szkic mierzonego obiektu, a wszystkie linie będą automatycznie prostowane. Dodatkowo można wykonać wcześniej zdjęcie miejsca, które mierzymy i na nim bezpośrednio nanosić pomiary. Więcej informacji udzieli Państwu nasz dział sprzedaży – prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub zapraszamy osobiście w Warszawie Ursus przy ul. Posag 7 Panien 6.

Profesjonalne zestawy dalmierzy Leica Disto

Proponujemy cztery profesjonalne zestawy dalmierzy laserowych Leica Disto zapakowanych w wytrzymałej i funkcjonalnej walizce:

Wszystkie powyższe zestawy zawierają statyw Leica, adapter Leica, ładowarkę oraz niezbędne mniejsze akcesoria. Jesteśmy gotowi przeprowadzić prezentację tych produktów w Państwa sklepie czy też w miejscu pracy.

Niezbędne akcesoria do dalmierzy laserowych Leica Disto

Oprócz samych dalmierzy laserowych oferujemy także niezbędne akcesoria przy pracy z tymi urządzeniami. Obok kilku rodzajów statywów, adapterów czy też ładowarek posiadamy również tarcze celownicze, okulary poprawiające widoczność lasera oraz ładowarki samochodowe. Wszystkie produkty najwyższej jakości i klasy tak jak same dalmierze.

Zachęcamy do zapoznania się poniższą tabelką porównującą wszystkie dalmierze laserowe Leica Disto.