Dalmierz laserowy Disto S910 Pro-Pack

Leica
9 499,00 zł
7 722,76 zł netto
Brutto
Ilość
help_outlineZapytaj o produkt
Dalmierz laserowy Disto S910 Pro-Pack

Dalmierz laserowy Disto S910 Pro-Pack

 

Zestaw zawiera:

 • Dalmierz Leica Disto S910
 • Adapter statywu Leica FTA360-S
 • Statyw Leica TRI 120
 • Walizka transportowa
 • Ładowarka
 • Podstawka Smartbase
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Leica DISTO™ S910

Zmierz wszystko z dowolnego miejsca

Urządzenie umożliwia pozyskanie danych pomiarowych w formacie CAD, co pozwala na łatwe przeniesienie ich na komputer i dalszą obróbkę. Dzięki możliwości przenoszenia danych punktów w czasie rzeczywistym przy użyciu interfejsu WLAN, użytkownik może wykonywać pomiary i przesyłać je bezpośrednio na przenośny komputer do dalszej analizy.

Leica DISTO™ S910 osiąga zasięg do 300 m dzięki innowacyjnej technologii X-Range Power, co gwarantuje najlepsze rezultaty pomiarowe, nawet w przypadku słabo odbijających światło obiektów. Urządzenie zapewnia również precyzyjny pomiar, unikając pomyłek zapisu danych pomiarowych, co przyspiesza organizację zadań i pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze

Dalmierz laserowy Leica DISTO™ S910

Mierz punkt-do-punktu dzięki technologii P2P
Dzięki zintegrowanej podstawie Smart Base można z jednego miejsca jednocześnie mierzyć odległości (np. szerokości czy czołówki) pomiędzy dowolnymi dwoma punktami, kąty i nachylenie. Już nie musisz sięgać do trudno dostępnych miejsc - szybko, dokładnie i bezpiecznie wykonasz nawet najbardziej skomplikowane zadania pomiarowe.

Pozyskaj dane pomiarowe w formacie CAD
Leica DISTO™ S910 zapisuje wszystkie pomierzone punkty w plikach DXF jako rzut, plan rozmieszczenia ścian lub zbiór współrzędnych punktów odniesienia 3D, które można pobrać na komputer za pomocą interfejsu USB. Skracaj organizację zadań, oszczędzaj pieniądze i uniknij pomyłek: ponieważ teraz wszystko jest cyfrowe. Pomyłki zapisu to pieśń przeszłości.

Przenoszenie danych punktów w czasie rzeczywistym
Przenieś dane pomiarowe bezpośrednio w teren przy użyciu interfejsu WLAN na przenośny komputer do dalszej obróbki w wybranym programie. Utwórz dokumentację lub sprawdź plan w czasie rzeczywistym i przenieś dowolną liczbę punktów pomiarowych - ze zdjęciami lub bez.

Zasięg 300 m dzięki technologii X-Range Power
Dzięki innowacyjnej technologii X-Range Power Leica DISTO™ S910 reprezentuje technologię pomiarową przyszłości. Osiąga zakres do 300 m i gwarantuje najlepsze rezultaty pomiarowe, nawet w przypadku słabo odbijających światło obiektów.

Leica DISTO S910 to urządzenie o największym zasięgu (300 m) ze wszystkich oferowanych dalmierzy laserowych Leica Geosystems. Jest instrumentem bardzo precyzyjnym, niezawodnym i wszechstronnym, wykorzystywanym do pomiarów wewnątrz oraz na zewnątrz pomieszczeń w różnych warunkach środowiskowych i o różnym stopniu trudności uzyskiwania wyników pomiarowych. Leica Disto S910 posiada unikalną na światowym rynku dalmierzy laserowych funkcję – możliwość zapisywania wszystkich pomiarów w plikach lub jako szkice, zrzuty ekranu czy też dane trójwymiarowe.

Jednocześnie dalmierz laserowy Leica Disto S910 został wyposażony w technologię P2P (Point to Point), która zapewnia pomiar kątów i odległości pomiędzy dwoma dowolnymi punktami bez potrzeby zmiany stanowiska. Dodatkowo przy zakupie Disto S910 otrzymają Państwo zintegrowaną podstawkę Smart Base, który w połączeniu z czujnikiem pochylenia jeszcze bardziej ułatwia wykonywanie takich pomiarów.

Funkcje charakterystyczne dalmierza laserowego Leica Disto S910

Disto S910 jako najbardziej zaawansowany dalmierz laserowy marki Leica Geosystems posiada wiele funkcji, zarówno podstawowych jak i całkiem unikalnych, w które wyposażony jest tylko ten model Disto. Warto wspomnieć o kamerze z celownikiem o czterokrotnym powiększeniu, o transmisji danych możliwych poprzez Bluetooth lub łącze WiFi, czy też o odporności na kurz i wodę klasy IP54. Dalmierz laserowy Leica Disto S910 jest w stanie odtworzyć ostatnie 50 pomiarów oraz może zapisać aż 80 zdjęć.

Disto S910 świetnie sprawdzi się również do wykonania poniższych zadań:

 • pomiary odległości, w tym pośrednie pomiary omijające przeszkody czy też pomiary odległości pomiędzy dwoma punktami
 • pomiary obszarów, w tym pomiary złożonych kształtów (funkcja P2P Smart Area)
 • pomiary objętości
 • pomiary szerokości wykorzystujące twierdzenie Pitagorasa, czy też korzystające z pomiarów na zdjęciach
 • pomiary wysokości oraz spadków na podstawie pomiarów odległości, nachyleń oraz profili wysokościowych
 • pomiary średnic
 • wyznaczanie położenia
 • pomiary poziome łącznie z obliczaniem punktów do opracowania planów pięter i elewacji.

Dane techniczne dalmierza laserowego Leica Disto S910

Oprócz dużego zasięgu tego dalmierza, wspomnianego już na początku, Disto S910 ma także wysoką dokładność +-1 mm. Pomiar odległości aż do 300 m jest możliwy dzięki technologii X-Range Power, która dodatkowo zapewnia precyzyjne i wiarygodne wyniki nawet przy pracy w dużym nasłonecznieniu czy podczas pomiarów do obiektów słabo odbijających wiązkę lasera.

Dalmierz laserowy Leica Disto S910 zasilany jest akumulatorem litowo-jonowym, który na jednym ładowaniu jest w stanie pracować do 8 godzin.

Zakres dostawy dalmierza laserowego Leica Disto S910

Instrument standardowo jest dostarczany wraz z pokrowcem, paskiem na rękę, podstawką Smart Base, ładowarką, kablem USB, wtyczką do współpracy z programami CAD, instrukcją, certyfikatem oraz gwarancją.

Leica Disto S910 jest również dostępny w rozbudowanym zestawie zapakowanym w solidną walizkę. W komplecie oprócz podstawowego wyposażenia znajduje się adapter statywu Leica FTA360-S oraz statyw Leica TRI 70. Zastosowanie tego adaptera wraz z S910 zmniejsza do minimum rozbieżności podczas przeprowadzania pomiarów pośrednich.

Dalmierz laserowy Leica Disto S910 SET. Pomiar P2P

 • 300-metrowy zasięg dzięki X-Range Power Technology
 • Ekran dotykowy
 • Celownik z 4-krotnym zoomem i kamerą
 • Zapis danych pomiaru w formacie CAD
 • przesył współrzędnych punktów w czasie rzeczywistym

Dalmierz Leica DISTO™ S910 to zaawansowany dalmierz oparty na technologii P2P, umożliwiający dokładny i szybki pomiar odległości, kątów i nachylenia między dwoma punktami. Dzięki zintegrowanej podstawie Smart Base pomiar może być wykonywany z jednego miejsca, nawet w trudno dostępnych miejscach.

DO POBRANIA

Dalmierze Leica DISTO™ - Broszura

Leica DISTO™ S910 - Broszura

Leica DISTO™ S910 - Instrukcja obsługi

Leica DISTO™ S910 - Deklaracja zgodności CE

Leica DISTO™ S910 - Świadectwo recyklingu

Instrukcje bezpieczeństwa dla produktów laserowych klasy 2

Leica Geosystems - Katalog budowlany

Leica Disto Family

887900

Specyficzne kody