Niwelatory optyczne Jest 29 produktów.

Aktywne filtry

Niwelatory optyczne

Niwelatory optyczne Leica Geosystems to szwajcarskie urządzenia pomiarowe z wysokiej klasy optyką. Wyróżnia je niezaprzeczalna jakość, precyzja i pewność, że wyniki uzyskane za pomocą niwelatorów optycznych Leica serii NA są zawsze rzetelne i pewne. Oferujemy trzy rodzaje takich urządzeń:

  • niwelator optyczny Leica NA300 będący najprostszym i najtańszym modelem
  • niwelator optyczny Leica NA500 przeznaczony dla wymagających profesjonalistów
  • niwelator optyczny Leica NA700 używany przez inżynierów budownictwa i geodetów.

Dostępne w trzech wariantach niwelatory optyczne Leica jeszcze lepiej odpowiadają na zróżnicowane potrzeby poszczególnych środowisk pracy. Ich wysoka sprawność i niezawodność przekłada się na podniesienie wydajności pracy. Niwelatory Leica przyspieszają wykonywanie pomiarów i analizę uzyskanych danych jednocześnie gwarantując wysoką precyzję działania.

Dlaczego wybrać niwelator optyczny Leica?

Niwelatory optyczne to najbardziej ekonomiczne instrumenty w grupie niwelatorów, a na polskim rynku jest ich bardzo szeroki wybór. Produkowane są na całym świecie przez różnych producentów bardziej lub mniej dbających o kontrolę jakości czy precyzję wykonania. Leica Geosystems to marka, która nie może sobie pozwolić na brak sprawdzania produktów konstruowanych w ich fabrykach. Dlatego, oprócz własnej dbałości o urządzenia wychodzące z ich produkcji, występują wciąż po nowe certyfikaty. Zaświadczenia te niezmiennie udowadniają, że instrumenty Leica Geosystems nie mają sobie równych i że ich trwałość, precyzja i wysoka dokładność pomiarów to priorytet tego producenta.

Najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych urządzeń pomiarowych jest dożywotnia gwarancja producenta, jaką objęte są wszystkie niwelatory optyczne Leica. Wybierając niwelatory Leica możecie Państwo być więc pewni tego, że urządzenie pomiarowe nigdy Was nie zawiedzie. A tam, gdzie standardowe funkcje niwelatorów okażą się niewystarczające z pomocą przychodzi szereg oryginalnych akcesoriów Leica.

Jak wygląda praca z niwelatorem optycznym?

Niwelator optyczny to najprostszy typ niwelatora, który służy do wyznaczania poziomu i wymaga udziału dwóch osób. Jedna z nich przygotowuje niwelator ustawiając jego obraz, a następnie dokonuje pomiaru na łacie trzymanej przez drugą osobę. Tę czynność powtarza się w drugim punkcie umieszczenia łaty i porównując dwa otrzymane wyniki można odczytać poszukiwany pomiar.

Niwelatory optyczne Leica odznaczają się łatwością obsługi i wysokim komfortem pracy, dzięki czemu są chętnie wybierane przez operatorów urządzeń pomiarowych. Za ich wyborem przemawia również precyzja działania, jakiej nie jesteśmy w stanie uzyskać stosując inne urządzenia.

Wiele typów niwelatorów optycznych Leica NA dla idealnego dopasowania do pracy

Wszystkie instrumenty Leica NA cechuje wytrzymałość na pył i wodę (im wyższy model niwelatora tym wyższa odporność), wysoka dokładność pomiaru oraz prosta i intuicyjna obsługa. Nikomu nie trzeba tłumaczyć jak korzystać z tych urządzeń. Wystarczy wcisnąć jeden przycisk i wszystko gotowe. Każda seria niwelatorów optycznych Leica posiada kilka modeli do wyboru, tak aby dokładnie dopasować produkt do oczekiwań użytkownika. Jedną z najważniejszych cech tych urządzeń jest ich powiększenie. Proponujemy Państwu kilka niwelatorów o różnym powiększeniu i różnych parametrach: x20 (NA520, NA720), x24 (Na324, NA524, NA724), x32 (NA332, NA532).

Polecane akcesoria do pracy z niwelatorami optycznymi Leica NA

Zachęcamy do kompletnych zakupów niwelatorów, czyli wraz z niezbędnymi akcesoriami typu teleskopowa łata niwelacyjna czy też statyw aluminiowy. Używanie dodatkowych produktów tej samej marki co niwelator zapewni szybką i precyzyjną pracę. Każde urządzenie pomiarowe zapakowane jest w solidną walizkę transportową i posiada gwarancję producenta. Dodatkowo ze swej strony oferujemy serwis niwelatorów optycznych, który sprawnie zlikwiduje usterkę w Państwa instrumencie. Zalecamy również coroczny serwis tych urządzeń w celu kalibracji i wyeliminowania ewentualnych niedokładności.