Leica Rugby seria CLA/CLH Jest 17 produktów.

Aktywne filtry

Leica Rugby seria CLA/CLH

Niwelatory Leica Rugby CLA to innowacyjne lasery budowlane, które można w bardzo prosty i szybki sposób przystosować do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dzięki temu płaci się tylko za funkcje potrzebne do wykonania danego zadania, a koszty wykonania zleconego zadania na placu budowy ulegają znacznemu obniżeniu. Lasery te posiadają bardzo wysoką klasę odporności przed pyłem i wodą IP68. Niwelatory Leica Rugby CLA, jak wszystkie pozostałe lasery budowlane Leica, są intuicyjne i łatwe w obsłudze. Urządzenia te posiadają tylko jeden przycisk do wykonania zadań związanych z poziomowaniem, pionowaniem czy też wyznaczaniem spadku. Charakterystyczny również jest dla tych niwelatorów wyrazisty ekran LCD z informacją o bieżącej wartości nachylenia.

Możliwości konfiguracji niwelatora Leica Rugby CLA

Istnieje możliwość rozbudowy podstawowej wersji tych laserów budowlanych i w związku z tym niwelator Leica Rugby CLA występuje w pięciu wariantach:

  • Niwelator laserowy Leica Rugby CLX 250
  • Niwelator laserowy Leica Rugby CLX 500
  • Niwelator laserowy Leica Rugby CLX 600
  • Niwelator laserowy Leica Rugby CLX 700
  • Niwelator laserowy Leica Rugby CLX 800.

Wszystkie te urządzenia różnią się funkcjonalnością, ale posiadają kilka cech wspólnych:

  • ręczna funkcja spadku DG +/- 15%
  • przechwytywanie i zabezpieczanie spadku
  • maskowanie wiązki
  • półautomatyczna kalibracja
  • szybkość głowicy 15 obr/min (i dodatkowo 20 obr/sek w przypadku Leica Rugby CLX 800).

Niwelator laserowy Leica Rugby CLX 250

Model podstawowy posiadający wszystkie wyżej wymienione funkcje. Idealny do prac związanych z budową ramp i podjazdów, ponieważ pozwala na wykrywanie i blokadę spadku, a także na jego ręczne ustawienie.

Niwelator laserowy Leica Rugby CLX 500

Urządzenie to w porównaniu z modelem podstawowym głównie różni się możliwością pracy w pozycji leżącej. Dzięki temu niwelator ten dobrze sprawdza się na ławach ciesielskich czy też w pracach prowadzonych wewnątrz budynków.

Niwelator laserowy Leica Rugby CLX 600

Kolejne urządzenie serii Leica Rugby CLA, które oprócz funkcji poprzednich modelów posiada możliwość wyboru wartości spadku w zakresie +-15% na jednej osi, automatyczną funkcję spadku, spadek pojedynczy oraz wpasowanie osi. Ten laser budowlany idealnie nadaje się do projektowania i budowy podjazdów oraz ramp.

Niwelator laserowy Leica Rugby CLX 700

Laser budowlany, który wyznacza poziom i pion, a także posiada funkcję ustawiania spadku na drugiej osi . W związku z tym jest szczególnie zalecany do prac związanych z wyznaczaniem spadku dwukierunkowego, np. przy projektowaniu i budowie podjazdów, ramp czy też parkingów.

Najbardziej rozbudowany model niwelatorów laserowych Leica Rugby CLA, stworzony z myślą o pracy z systemami sterowania maszyn. Leica Rugby CLX 800 posiada głowicę obracającą się z szybkością 20 obr./sek oraz możliwość sterowania przez odbiornik Leica Combo.

Kompletne zestawy niwelatorów Leica Rugby CLA

Wszystkie oferowane lasery budowlane są dostarczane w walizce transportowej wyposażonej w odbiornik laserowy, ładowarkę i akumulator. Aby w pełni wykorzystać funkcje niwelatorów polecamy zakup w komplecie wraz ze statywem oraz łatą niwelacyjną. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży lub do odwiedzenia naszego sklepu w Warszawie Ursus przy ul. Posag 7 Panien 6, gdzie można obejrzeć niwelatory laserowe Leica.