Akcesoria do dalmierzy Jest 4 produktów.

Aktywne filtry

Akcesoria do dalmierzy

Akcesoria do dalmierzy Leica w naszej ofercie

Dalmierze to specjalistyczne urządzenia pomiarowe, wykorzystywane do określania odległości dzielącej wybrane punkty. By proces dokonywania pomiaru przebiegał maksymalnie sprawnie i precyzyjnie, należy stosować dedykowane do nich akcesoria, takie jak adaptery i statywy. Oferowane w naszym sklepie akcesoria do dalmierzy wybierane są przez pracowników budowlanych, geodetów, architektów inżynierów. Są także stosowane w rolnictwie, przemyśle oraz innych branżach. Gwarantujemy ich pełną niezawodność oraz maksymalnie precyzyjne działanie.

Statywy Leica - do szczegółowych i dokładnych odczytów

Obecne w naszej ofercie statywy pozwalają zachować dalmierz w stabilnej pozycji przez cały czas użytkowania. Składają się z trójnogu, libelli pudełkowej, pochylanej platformy oraz systemu ułatwiającego dokładne celowanie. Pozwalają na dokładne wyznaczanie poziomów, pionów, odległości oraz odchyleń od pożądanej wartości. Nasze akcesoria do dalmierzy Leica są wysoce precyzyjne i pozwalają na stopniową regulację ich ustawienia. Gwarantuje to, że dokonywane pomiary będą najdokładniejsze.

Adaptery Leica - do profesjonalnej obsługi dalmierzy

Wśród naszych akcesoriów do dalmierzy Leica znajdują się także adaptery. Pozwalają na precyzyjne wykonanie celowania w ciągu zaledwie kilku sekund. Po połączeniu z dalmierzami tworzą profesjonalną stację do szybkiego i precyzyjnego dokonywania pomiarów. Adaptery korzystają z aplikacji Leica, co czyni je idealnymi w skalowaniu szkiców dla potrzeb planowania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz nawiązania kontaktu - chętnie odpowiemy na Państwa pytania oraz pomożemy w doborze idealnego oprzyrządowania.