Skanery Jest 4 produktów.

Aktywne filtry

Skanery

Skanery laserowe Leica - nowoczesna technologia 3D dla budownictwa

Oferujemy skanery laserowe Leica, pozwalające na dokonywanie zaawansowanych i wysoce dokładnych pomiarów na wybranych powierzchniach. Są idealne do zastosowania w przypadku terenów trudnych i złożonych - wyboistych powierzchni, zboczy, tuneli. Pozwalają na dokładne mapowanie konstrukcji, obiektów przemysłowych i terenów pod zabudowę.

Skanery laserowe Leica w naszej ofercie

Zastosowanie skanerów laserowych 3D Leica pozwala na szybkie dokonanie pomiarów, co przyspiesza przebieg procesu projektowania oraz tworzenia konstrukcji. Pozwala też zminimalizować ilość popełnianych w czasie realizacji błędów. Zaletą skanerów laserowych Leica jest także nadzwyczaj szybkie działanie. Skanowaniu podlegają dwa miliony punktów w ciągu sekundy, co pozwala na zaawansowane obrazowanie w standardzie HDR. Nasze urządzenia działają automatycznie, natychmiast wysyłając dane do centrali, co skraca czas potrzebny na pracę w terenie, obsługę urządzenia oraz analizowanie jego odczytów.

Skanery laserowe Leica są przy tym proste w obsłudze i mają niewielkie rozmiary. Nadają się idealnie do zastosowania mobilnego oraz przenoszenia w dowolne miejsce, gdzie będą potrzebne. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty skanerów Leica oraz w razie pytań o kontakt z naszymi pracownikami. Chętnie pomożemy dobrać model skanera odpowiadający Państwa oczekiwaniom oraz dopasowany do branży i miejsca, w których będzie na co dzień wykorzystywany.

Skanery laserowe Leica - leica.waw.pl