Leica Piper - niwelatory liniowe Jest 4 produktów.

Aktywne filtry

Leica Piper - niwelatory liniowe

Niwelatory liniowe Leica Piper

Niwelatory liniowe stosuje się do pomiaru poziomu i kąta nachylenia wybranych powierzchni. Wykorzystują mechanizm lasera, który pozwala na szczegółowe pomiary nawet w najtrudniejszych warunkach. Są stosowane w branży budowniczej, konstrukcyjnej, architekturze, przemyśle, a także w konstrukcji zbiorników wodnych i kolektorów. W naszej ofercie znajdują się urządzenia Leica Piper, czyli niwelatory rurowe, niezawodne, precyzyjne i przeznaczone do stosowania w najbardziej skomplikowanych systemach orurowania i kanalizacji.

Leica Piper - najwyższa jakość i precyzja pomiaru

Urządzenia Leica Piper są korzystnym wyborem z różnych powodów. Są to niewielkich rozmiarów lasery, przeznaczone do stosowania w systemach rur o średnicy zaledwie 100 mm. Ich korpus pozwala na swobodne obracanie, niezależnie od niewielkiej ilości wolnej przestrzeni, w jakiej się poruszają. Dzięki zastosowaniu funkcji automatycznej kompensacji spadku, pozwalają na natychmiastową korektę błędów pomiarowych. Oferujemy kilka typów niwelatorów Leica Piper, przeznaczonych do różnego sposobu i miejsc zastosowania.

Leica Piper w ofercie naszego sklepu

Naszym klientom oferujemy fachową pomoc. Chętnie pomożemy dobrać typ niwelatora względem Państwa szczegółowych potrzeb i zamierzonego sposobu wykorzystania. Nasi doradcy są gotowi udzielić szczegółowych informacji w związku z działaniem niwelatorów oraz ich codziennym zastosowaniem. Gwarantujemy, że zakup w naszym sklepie zakończy się sukcesem, a wybrany niwelator będzie służył w Państwa firmie przez wiele lat.