Niwelatory Jest 76 produktów.

Aktywne filtry

Niwelatory

Niwelatory Leica w ofercie naszego sklepu

Profesjonalne niwelatory Leica znajdują zastosowanie w wielu miejscach - wszędzie tam, gdzie pojawia się potrzeba dokonania szczegółowych pomiarów różnic w wysokości. Korzysta się z nich w budownictwie, geodezji, architekturze, Inżynierii lądowej, przemyśle, planowaniu krajobrazu. W naszym sklepie różne typy niwelatorów: optyczne, laserowe oraz łaty kodowe, dostosowane do częstego wykorzystania, pozwalające na dokonywanie najbardziej precyzyjnych pomiarów.

Niwelatory optyczne, laserowe i kodowe marki Leica

Urządzenia optyczne to najczęściej stosowane, tradycyjne niwelatory, wykorzystujące mechanizm soczewki. Wykorzystuje się je do precyzyjnych pomiarów odległości między wybranymi punktami. Pozwalają na szybką realizację zadania, sprawne rozkładanie/składanie i dokładne ustawienie ostrości.

Niwelatory laserowe emitują wiązkę intensywnego lasera. Często pozwalają dokonywać wysoce precyzyjnych odczytów szybciej niż ich optyczne odpowiedniki. Oferowane przez nas urządzenia nadają się do rozbudowania o dodatkowe komponenty, zwiększające ich wydajność i wszechstronność wykorzystania.

Oferujemy także łaty teleskopowe kodowe, dedykowane do urządzeń elektronicznych kodowych o długości 5 m, wyposażone w szczegółowe podziałki, pozwalające na dokładne odczytywanie poziomu wysokości.

Zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem - chętnie poznamy Państwa oczekiwania oraz przedstawimy szczegółowe dane naszych niwelatorów. Pomożemy dobrać urządzenie pasujące do Państwa oczekiwań oraz miejsca i sposobu wykorzystania.