Systemy sterowania maszynami Jest 10 produktów.

Aktywne filtry

Systemy sterowania maszynami

Systemy sterowania maszyn Leica to wysokowydajne rozwiązania integrujące całą flotę i zapewniające bezproblemowy przepływ danych pomiędzy maszynami. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość uzyskania kontroli nad maszynami z poziomu jednego panelu i przy pomocy jednego oprogramowania, co przekłada się na łatwy, intuicyjny i uniwersalny system sterowania.

Leica: Jedno rozwiązanie, pełna kontrola

System sterowania Leica bazuje na uproszczonych i współpracujących ze sobą rozwiązaniach. Dzięki temu w sposób zauważalny zwiększa wydajność pracy zespołów terenowych. Uniwersalna platforma do sterowania maszyn Leica Geosystems zapewnia inteligentne i intuicyjne połączenie sprzętu i oprogramowania dla ciężkich maszyn budowlanych. Digitalizacja placu budowy to większa precyzja, wydajność i mniej popełnianych przez operatorów błędów.

Systemy sterowania maszyn Leica w naszej ofercie

Odpowiadając na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania Klientów oferujemy cztery rodzaje systemów sterowania maszynami:

  • Systemy na koparki Leica – jednospadkowe 1D, dwuspadkowe 2D oraz 3D
  • Systemy na równiarki Leica – 2D, 3D lub z czujnikiem ultradźwiękowym,
  • Systemy na spycharki Leica – 2D oraz 3D
  • Systemy na rozściełacze asfaltu Leica 3D
  • Przystawki do niwelacji Leica.

Oferowane systemy sterowania przekładają się na:

  • bardziej dokładną prace,
  • większą wydajność,
  • możliwość łatwego i efektywnego wykonywania nawet skomplikowanych projektów,
  • jeszcze lepszy efekt finalny wykonywanych robót ziemnych.

To sprawia, że systemy sterowania maszyn Leica znajdują zastosowanie w budownictwie liniowym i kubaturowym, przy realizacji robót ziemnych, jak również określonych prac konstrukcyjnych.

Dlaczego warto wybrać system sterowania Leica?

Zadaniem systemów sterowania maszyn jest zapewnienie wydajnej pracy maszyn i urządzeń, przy jednoczesnej ich wysokiej precyzji. Precyzja pracy urządzenia jest w tym przypadku uzależniona od precyzyjnego pomiaru systemu sterowania. Wybierając systemy marki Leica mamy pewność, iż wykonywane pomiary są precyzyjne, dzięki czemu operator urządzenia może wiernie odwzorować założenia projektowe w najtrudniejszym nawet terenie. Margines ewentualnego błędu jest przy tym tak niewielki, iż pozostaje bez wpływu realizację inwestycji.

Systemy sterowania maszyn Leica – odpowiedź na indywidualne potrzeby każdego środowiska pracy

Systemy sterowania maszyn Leica to rozwiązanie, które z łatwością można dostosować do warunków i potrzeb danego środowiska pracy. W celu przedstawienia szczegółowej oferty dopasowanej do Państwa potrzeb zachęcamy do kontaktu z Kierownikiem Produktu, który profesjonalnie pomoże w wyborze odpowiedniego systemu do realizacji Państwa zadań. Prowadzimy zarówno wstępne konsultacje, jak i szczegółowe szkolenia oraz bieżącą pomoc techniczną przy użytkowaniu.