SERWIS LEICA
tel. 693 532 088
e-mail: serwis@leica.waw.pl

Firma Profi Partner to nie tylko firma handlowa, zajmująca się dystrybucją urządzeń pomiarowych, ale także firma, której zależy aby zakupione produkty służyły Państwu jak najlepiej i jak najdłużej. W związku z tym prowadzimy serwis we współpracy z producentem dbamy o gwarancje oferowanych przez nas urządzeń.

Serwis – w trosce o jakość Państwa pracy!

Po pierwsze złotą zasadą jest dbanie o instrumenty cały czas w sposób ciągły, a nie serwisowanie ich tylko w momencie uszkodzenia. W związku z tym zalecamy coroczną kalibrację i serwis. Dodatkowo należy bezwzględnie sprawdzić dokładność działania tych urządzeń po każdym upadku, uderzeniu czy w momencie widocznych zmian w dokładności.

Gwarancja Leica Geosystems

Leica Geosystems to producent dbający o wysoką jakość swoich produktów na każdym etapie ich tworzenia – od pomysłu poprzez projektowanie układów optycznych aż po konstruowanie solidnej obudowy. W związku z tym Leica ma pewność, że w momencie prawidłowego użytkowania i dbania o instrument posłuży w pracy przez wiele lat. W przypadku uszkodzeń spowodowanych wadą materiałową czy ewentualnym złym wykonaniem zobowiązujemy się bezpłatnie wymienić lub naprawić reklamowane urządzenie.

Co zrobić jeśli w trakcie okresu gwarancyjnego jedno z urządzeń pomiarowych Leica zostanie uszkodzone nawet przy prawidłowym użytkowaniu, czyli zgodnie z instrukcją obsługi? Wówczas przysługuje Państwu bezpłatna naprawa przez producenta obejmująca wymianę i naprawę wadliwych części, kalibrację i rektyfikację, konserwację oraz czyszczenie instrumentu wraz z pojemnikiem transportowym.

Leica Geosystems prowadzi własne laboratorium kalibracyjne oraz testowe, akredytowane przez SAS (Szwajcarski Urząd Akredytacyjny). Certyfikaty wydawane w tych punktach są uznawane na całym świecie i potwierdzają dokładność i wiarygodność sprawdzonych produktów. Dotyczą one pomiaru kąta, odległości, częstotliwości i klasyfikacji lasera.