Dalmierz laserowy Disto D2BT

Leica
849,00 zł
Brutto
Ilość
help_outlineZapytaj o produkt
Dalmierz laserowy Disto D2BT

Dalmierz laserowy Disto D2BT

 

Dalmierz laserowy Leica DISTO D2BT(zasieg 100m,bluetooth),następca dalmierza Disto D2

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Dalmierz laserowy Leica DISTO D2BT to rozszerzony o Bluetooth (BT) model Disto D2 obecny już od dłuższego czasu na polskim rynku budowlanym. Dalmierz D2 cieszył się dużym powodzeniem wśród osób poszukujących niedrogiego urządzenia wykonującego pomiary oraz podstawowe obliczenia. Wbudowanie funkcji Bluetooth Smart okazało się strzałem w dziesiątkę i D2BT jest jeszcze bardziej doceniany niż jego poprzednik. Rozszerzenie to umożliwiło szybszą i bardziej efektywną pracę. Dzięki temu można przesłać wyniki pomiaru bezpośrednio do komputera czy smartfona i uniknąć błędów przy przepisywaniu. Leica Geosytems proponuje dla użytkowników dalmierzy laserowych Disto bezpłatne oprogramowanie (aplikacja Leica Disto Sketch na Android lub iOS), które jeszcze bardziej usprawniają pracę nad kolejnymi wyzwaniami ogólnobudowlanymi.

Jednocześnie Disto D2BT może się pochwalić nowatorską technologią X-Range Power, która po pierwsze pozwala na zwiększony zakres pomiaru (do 100 m), a po drugie zapewnia precyzyjne i szybkie pomiary.

Cechy charakterystyczne dalmierza laserowego Leica Disto D2BT

Disto D2BT jest pierwszym dalmierzem wykonującym samodzielnie niektóre obliczenia. Potrafi dodawać, odejmować, prowadzić obliczenia z funkcji Pitagorasa oraz dokonywać pomiarów powierzchni i objętości. Oznacza to, że wykonując dwa lub trzy pomiary jesteśmy w stanie obliczyć np. powierzchnię ściany czy też objętość pomieszczenia.

Leica Disto D2BT gwarantuje również pomiary wartości maksymalnej, co ułatwia wyznaczanie przekątnych pomieszczenia oraz wartości minimalnej wykorzystywanej np. do określania kątów prostych między ścianami, Dodatkowo posiada funkcję wyzwalacza czasowego oraz wspomaga różne prace malarskie, np. wyznacza łączną powierzchnię ścian pomieszczenia bez konieczności notowania pomiarów cząstkowych.

Dalmierz laserowy Leica Disto D2BT ma niewielkie wymiary (116/44/25), waży stosunkowo niedużo (100g) i jest w stanie dokonać do 10 000 pomiarów na jednym zestawie baterii (AAA 2×1,5 V). Kolejną innowacją wprowadzoną w dalmierzu laserowym Leica DISTO D2BT jest umiejętność zapamiętywania przez program Disto ostatnich 10 pomiarów. Bardzo ułatwia to pracę, gdyż wystarczy wcisnąć jeden przycisk i szybko przywołać ostatnie wyniki.

Dodatkowo producent Leica Geosystems ochronił ten model dalmierza laserowego przed pyłem i wodą zabezpieczając go klasą odporności IP54.

Podstawowe dane techniczne dalmierza laserowego Leica Disto D2BT

Leica Disto D2BT to dalmierz o zasięgu do 100 m i dokładności pomiaru +- 1 mm. Posiada rozkładaną stopkę odniesienia dzięki której można bardzo precyzyjnie dokonać pomiarów od krawędzi i z narożników. Zapewnia to automatyczny czujnik wspomagający prawidłowy wybór miejsca odniesienia. Poniżej znajduje się tabelka z pełnymi danymi technicznymi dalmierza Leica DISTO D2BT. Jednocześnie proponujemy porównać ten model z pozostałymi urządzeniami DISTO.

837031

Specyficzne kody