Dalmierz laserowy Disto D110

Leica
699,00 zł
568,29 zł netto
Brutto
Ilość
help_outlineZapytaj o produkt
Dalmierz laserowy Disto D110

Dalmierz laserowy Disto D110

 

Dalmierz laserowy Leica DISTO D110 jest kolejnym po D1 dalmierzem z serii tych najmniejszych, najlżejszych i najprostszych w obsłudze.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Leica DISTO™ D110

Małe rozmiary, duże możliwości

Leica DISTO D110

Leica DISTO D110 iPhone 5
Kompaktowe wymiary i intuicyjna obsługa
Leica DISTO™ D110 to najmniejszy i najlżejszy dalmierz laserowy linii produktów DISTO™. Jego ergonomiczny kształt gwarantuje, że urządzenie to wygodnie trzyma się w dłoni i użytkuje. Intuicyjne przyciski pozwalają na szybkie i łatwe działanie. Mierzenie nigdy nie było łatwiejsze!

 

Leica DISTO D110 iPad
Bluetooth® Smart i aplikacja Leica DISTO™ sketch
Najnowsza aplikacja Leica DISTO™ sketch idealnie łączy Leica DISTO™ D110 ze smartfonem lub tabletem. Po podłączeniu do kompatybilnych urządzeń i uzyskaniu dokładnych pomiarów użytkownicy mogą od razu zacząć tworzyć plany, szkice i dokumentację fotograficzną.

 

Leica DISTO D110 - pomiar powierzchni

Szybkie pomiary odległości i powierzchni
Leica DISTO™ D110 to idealne urządzenie do bezproblemowego dokonywania pomiarów odległości i powierzchni. Czy jesteś projektantem wnętrz, malarzem czy wykonawcą budowlanym, Leica DISTO™ D110 ułatwi Ci właściwą realizację zadania.

 

Leica DISTO D110 - do kieszeni w dżinsach
Zdejmowany klips na kieszeń
Zdejmowany klips na kieszeń pozwala na szybkie doczepienie, łatwe przenoszenie i dostęp do Leica DISTO™ D110.

W porównaniu z Leica DISTO D1 jego dodatkową funkcją jest zastosowanie nowej technologii X-Range w celu efektywnej pracy np. przy dużym nasłonecznieniu. D110 ma podświetlany ekran, jest nieskomplikowany, łatwy w użyciu i obsługuje się go w sposób intuicyjny. Do tego modelu szczególnie polecamy zdejmowany zaczep kieszonkowy, za pomocą którego można przypiąć dalmierz do spodni czy kurtki. Dzięki temu nigdy nie zginie i zawsze jest w pobliżu gdy potrzeba dokonać nowego pomiaru.

Typowe funkcje dalmierza laserowego Leica Disto D110

Dalmierz laserowy Leica DISTO D110 został wyposażony we wspomnianą już powyżej funkcję „X-Range Power Technology”, czyli w najnowszą technologię, która umożliwia nie tylko standardowe pomiary, ale również pracę ze źle reflektującymi obiektami celowymi lub przy dużym nasłonecznieniu. Jest to unikalna cecha tych dalmierzy, wprowadzona przez markę Leica Geosytems.

Dalmierz Leica D110 jest najwęższym dalmierzem marki Leica Geosystems (37 mm) i ten jego charakterystyczny kształt wyróżnia go z grupy. Jednocześnie jest bardzo lekki (92 g z bateriami), co czyni go uniwersalnym instrumentem, który zawsze można mieć np.w kieszeni.

Kolejna typowa funkcja tego urządzenia to wtyczka transferu danych Bluetooth Smart 4.0 umożliwiająca m.in. przesyłanie danych do darmowych aplikacji dostarczanych przez producenta (Leica Disto Sketch). Aplikacje dostępne są zarówno na system Android jak i iOS. Wszystkie te udogodnienia pozwalają na tworzenie szkiców na ekranie dotykowym smartfona czy laptopa i szybkie przesyłanie je na inne urządzenia. Warto również wspomnieć, że dalmierz laserowy DISTO D110 posiada odporność na kurz i wodę klasy IP54, dzięki czemu można pracować tym dalmierzem w różnych warunkach środowiskowych.

Podstawowe dane techniczne dalmierza laserowego Leica Disto D110

Dalmierz Leica DISTO D110 mierzy z dokładnością +- 1,5 mm, a jego zasięg wynosi 60 m. Umożliwia również automatyczne obliczanie pomiarów powierzchni wykonując jedynie dwa pomiary pośrednie. Instrument ten zasilany jest dwoma bateriami AAA 1,5V, na których jest w stanie wykonać do 10 000 pomiarów bez ich wymiany.

Zakres dostawy dalmierza laserowego Leica Disto D110

Przy zakupie dalmierza laserowego Disto D110 otrzymacie Państwo również zdejmowany zaczep kieszonkowy do tego urządzenia, baterie, instrukcję, certyfikat oraz gwarancję. Dodatkowo tak jak wszystkie dalmierze laserowe Leica DISTO, tak i ten posiada potwierdzenie zgodności zasięgu oraz dokładności poprzez normę ISO 16331-1, co oznacza, że wszystkie parametry utrzymują swój poziom podczas codziennych prac na budowie. Dzięki temu użytkownik ma pewność, że otrzymane wyniki są dokładne i precyzyjne. 

DO POBRANIA

Leica DISTO™ D110 - broszura

Seria Leica DISTO™ - broszura

Leica DISTO™ D110 / E7100i - instrukcja obsługi

Leica DISTO™ D110 / E7100i - skrócona instrukcja obsługi

Leica DISTO™ D110 - ulotka

Leica DISTO™ D110 - deklaracja zgodności CE

Leica DISTO™ + Bluetooth® - instrukcja dla urządzenia z systemem iOS

Leica DISTO™ + Bluetooth® - instrukcja dla urządzenia z systemem Android

DISTO™ + Bluetooth® - instrukcja dla urządzenia z systemem Windows 8

Instrukcje bezpieczeństwa dla produktów laserowych klasy 2

Leica Geosystems - Katalog budowlany

Leica Disto Family

808088

Specyficzne kody