Dalmierz laserowy Disto D110

Leica
649,00 zł
Brutto
Ilość
help_outlineZapytaj o produkt
Dalmierz laserowy Disto D110

Dalmierz laserowy Disto D110

 

Dalmierz laserowy Leica DISTO D110 jest kolejnym po D1 dalmierzem z serii tych najmniejszych, najlżejszych i najprostszych w obsłudze.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

W porównaniu z Leica DISTO D1 jego dodatkową funkcją jest zastosowanie nowej technologii X-Range w celu efektywnej pracy np. przy dużym nasłonecznieniu. D110 ma podświetlany ekran, jest nieskomplikowany, łatwy w użyciu i obsługuje się go w sposób intuicyjny. Do tego modelu szczególnie polecamy zdejmowany zaczep kieszonkowy, za pomocą którego można przypiąć dalmierz do spodni czy kurtki. Dzięki temu nigdy nie zginie i zawsze jest w pobliżu gdy potrzeba dokonać nowego pomiaru.

Typowe funkcje dalmierza laserowego Leica Disto D110

Dalmierz laserowy Leica DISTO D110 został wyposażony we wspomnianą już powyżej funkcję „X-Range Power Technology”, czyli w najnowszą technologię, która umożliwia nie tylko standardowe pomiary, ale również pracę ze źle reflektującymi obiektami celowymi lub przy dużym nasłonecznieniu. Jest to unikalna cecha tych dalmierzy, wprowadzona przez markę Leica Geosytems.

Dalmierz Leica D110 jest najwęższym dalmierzem marki Leica Geosystems (37 mm) i ten jego charakterystyczny kształt wyróżnia go z grupy. Jednocześnie jest bardzo lekki (92 g z bateriami), co czyni go uniwersalnym instrumentem, który zawsze można mieć np.w kieszeni.

Kolejna typowa funkcja tego urządzenia to wtyczka transferu danych Bluetooth Smart 4.0 umożliwiająca m.in. przesyłanie danych do darmowych aplikacji dostarczanych przez producenta (Leica Disto Sketch). Aplikacje dostępne są zarówno na system Android jak i iOS. Wszystkie te udogodnienia pozwalają na tworzenie szkiców na ekranie dotykowym smartfona czy laptopa i szybkie przesyłanie je na inne urządzenia. Warto również wspomnieć, że dalmierz laserowy DISTO D110 posiada odporność na kurz i wodę klasy IP54, dzięki czemu można pracować tym dalmierzem w różnych warunkach środowiskowych.

Podstawowe dane techniczne dalmierza laserowego Leica Disto D110

Dalmierz Leica DISTO D110 mierzy z dokładnością +- 1,5 mm, a jego zasięg wynosi 60 m. Umożliwia również automatyczne obliczanie pomiarów powierzchni wykonując jedynie dwa pomiary pośrednie. Instrument ten zasilany jest dwoma bateriami AAA 1,5V, na których jest w stanie wykonać do 10 000 pomiarów bez ich wymiany.

Zakres dostawy dalmierza laserowego Leica Disto D110

Przy zakupie dalmierza laserowego Disto D110 otrzymacie Państwo również zdejmowany zaczep kieszonkowy do tego urządzenia, baterie, instrukcję, certyfikat oraz gwarancję. Dodatkowo tak jak wszystkie dalmierze laserowe Leica DISTO, tak i ten posiada potwierdzenie zgodności zasięgu oraz dokładności poprzez normę ISO 16331-1, co oznacza, że wszystkie parametry utrzymują swój poziom podczas codziennych prac na budowie. Dzięki temu użytkownik ma pewność, że otrzymane wyniki są dokładne i precyzyjne. Disto D110 można w każdej chwili kupić w naszym sklepie internetowym.

808088

Specyficzne kody