Laser krzyżowy Lino L6Gs - wiązka zielona + tyczka

Leica
2 899,00 zł
2 356,91 zł netto
Ilość
help_outlineZapytaj o produkt
Laser krzyżowy Lino L6Gs - wiązka zielona + tyczka

Laser krzyżowy Lino L6Gs - wiązka zielona + tyczka

 

c

Urządzenie Lino L6G jest podobne zarówno w budowie jak i zastosowaniu do Lino L6R. Ich wyróżniającymi cechami charakterystycznymi są trzy bardzo cienkie, przecinające się pod kątem prostym linie (dwie pionowe i jedna pozioma). Główna różnica pomiędzy opisywanymi modelami polega na kolorze generowanych wiązek – L6R wyświetla je w kolorze czerwonym, natomiast L6G w kolorze zielonym.

LASER KRZYŻOWY LINO L6G STANDARD

LASER 3X360, WIĄZKA ZIELONA

Tyczka rozporowa podłoga - sufit.

Maksymalna wysokość montażowa to 290 cm.

Posiada platformę montażową.

Do wszystkich laserów z serii Lino.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Leica Lino L6G

Wyrównanie 360° z doskonałą widocznością

Leica Lino L6G Twist 250

Zakres pracy
Zielone linie laserowe osiągają zasięg roboczy o średnicy 70 metrów, dzięki czemu doskonale sprawdzają się w większych pomieszczeniach i jasnym otoczeniu. Maksymalna odległość robocza może zostać zwiększona do 140 metrów przy użyciu odbiornika laserowego RGR200.

Leica Lino L6G IP54

Na każdą budowę
Amortyzowana konstrukcja oraz ochrona przed wodą rozpryskową i pyłem (IP54) sprawiają, że ten zielony laser wieloliniowy nadaje się na każdy plac budowy.

Leica Lino L6G plumb point

Wyrównanie wielokierunkowe
Precyzyjne uchwyty regulacyjne oraz mimośrodowa podstawa lasera umożliwiają obracanie linii laserowych o ± 10° wokół punktu pionu, podczas gdy laser liniowy utrzymuje swoją pozycję; pozwala to na szybkie i precyzyjne ustawianie do wszelkich zadań związanych z wyrównywaniem, pionowaniem, poziomowaniem i prostowaniem.

Leica Lino L6G Twiest 250

Magnetyczne adaptery
Lino L6G można łatwo przymocować do różnych powierzchni. Magnetyczne adaptery pasują do profili U, a po dodaniu adaptera UAL 130 ten zielony laser wieloliniowy można łatwo przymocować do krawędzi, metalowych słupków i prętów. Jest to idealne rozwiązanie w przypadku instalacji sufitów podwieszanych, przenoszenia wysokości odniesienia lub skomplikowanych instalacji suchej zabudowy w dużych pomieszczeniach.

Leica Lino L6G TRI 120

Preferowane ustawienia
Możesz indywidualnie wybrać każdą zieloną linię lasera 360°, która ma być włączona lub wyłączona po uruchomieniu urządzenia; co oznacza, że ustawienia linii lasera i ich intensywność są zapisywane w urządzeniu i jest ono gotowe do użycia po włączeniu.

Leica Lino L6G laser

Samopoziomowanie
Lino L6G jest samopoziomującym laserem wieloliniowym. Automatycznie dostosowuje on swoje położenie do ± 4°, gdy nieznacznie odbiega od poziomu, bez konieczności ręcznego wyrównywania

918977-2

Specyficzne kody