Wykrywacz Ultra 12 Watt ADVANCED: lokalizator +generator +klema +torba

Leica
39 999,00 zł
32 519,51 zł netto
Ilość
help_outlineZapytaj o produkt
Wykrywacz Ultra 12 Watt ADVANCED: lokalizator +generator +klema +torba

Wykrywacz Ultra 12 Watt ADVANCED: lokalizator +generator +klema +torba

 

Zestaw zawiera:

 • Wykrywacz Leica Ultra 12 WATT Advanced
 • Generator Leica Ultra 12 WAT Advanced
 • Klema 125mm
 • Torba
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

System wykrywania i śledzenia instalacji podziemnych Leica ULTRA

Najlepsze dokładne wykrywanie podczas szybszej, bardziej rzetelnej pracy

Wykrywacz Leica ULTRA

Oszczędzaj czas i zwiększ wiarygodność wyników dzięki Leica ULTRA, naszemu najbardziej zaawansowanemu, precyzyjnemu instrumentowi do śledzenia przebiegu instalacji podziemnych.

Sieci instalacji podziemnych stają się coraz bardziej złożone, dlatego też uzyskiwanie dokładnych informacji o położeniu i przebiegu sieci podziemnych nigdy nie było tak istotne. Ochrona instalacji podziemnych podczas prowadzenia wykopów, wymaga dokładnego określenia położenia i przebiegu istniejących przewodów podziemnych.

Łącząc funkcję inteligentnego przetwarzania sygnału z unikalnymi, elastycznymi trybami pracy, Leica ULTRA precyzyjnie śledzi zakopane linie instalacyjne, umożliwiając bezpieczne dokonywanie wykopów i pomiarów sieci. Niespotykana wydajność, prostota obsługi i elastyczność

Narzędzie zoptymalizowane pod kątem śledzenia instalacji podziemnych

 • Ustawienia dla trudnych warunków środowiskowych
  Zoptymalizuj instrument, aby sprostać najtrudniejszym i najbardziej złożonym warunkom na budowie. Wykrywacz Leica ULTRA można skonfigurować pod kątem różnych warunków środowiskowych danego projektu - dostępnych jest ponad 100 programowalnych częstotliwości pracy. Tryby programów można dostosować do anten, co zapewnia jeszcze lepszą dokładność i powtarzalność.
 • Najlepsze częstotliwości w przepełnionym środowisku
  Podczas pracy w zatłoczonym środowisku Leica ULTRA korzysta z pomiaru zakłócających czynników zewnętrznych (Ambient Interference Measurement, AIM), który polega na cyfrowej analizie otoczenia pod względem hałasu i sugeruje częstotliwości najlepsze do dokładnego śledzenia instalacji.
 • Śledź instalacje podziemne przez dowolne przeszkody terenowe
  Zawsze może się zdarzyć, że instalacja podziemna będzie przebiegać zbyt blisko lub pod przeszkodą terenową. Dzięki opcji pomiarów offsetowych wykrywacz Leica ULTRA śledzi przewód, gdy nie znajduje się bezpośrednio nad nim. Funkcja wykorzystuje dostępne dane do oszacowania poziomej i pionowej (głębokość) odległości.
 • Zdalna łączność miedzy wykrywaczem i generatorem
  Steruj generatorem bezpośrednio z odbiornika dzięki nowatorskiej metodzie łączności pomiędzy odbiornikiem Leica ULTRA a generatorem. Nigdy więcej spacerowania pomiędzy linią śledzenia a generatorem - po prostu automatycznie dostosuj ustawienia.
 • Obsługa za pomocą czytelnego wyświetlacza
  Czytelny, graficzny ekran LCD ze strzałkami kierunkowymi automatycznego, dokładnego określania. Zapewnij rzetelne i szybkie śledzenie we wszystkich warunkach pracy, w dzień i w nocy, dzięki dużemu, podświetlanemu wyświetlaczowi.
 • Integracja GNSS i GIS
  Prawdziwie jednoosobowa obsługa i jednoetapowe pozyskiwanie danych do mapowania instalacji podziemnych lub dokonywania pomiarów. Narzędzie Leica ULTRA można zintegrować z urządzeniami pozyskiwania danych GNSS lub GIS.
 • Podwójna łączność
  Zintegruj system Leica ULTRA z korektami GNSS RTK z opracowanym na zamówienie oprogramowaniem do mapowania, aby zapewnić prawdziwie jednoosobowe rozwiązanie do przechwytywania danych z funkcją powrotu do bazy w czasie rzeczywistym w celu niemal natychmiastowego mapowania.
 • 12-watowy wyjście nadajnika
  Wiodący w klasie, 12-watowy nadajnik (model Advanced) poprawia transmisję sygnału wzdłuż dużych, bezpośrednio zakopanych mediów.
 • Najwyższa żywotność baterii
  Korzystanie z baterii alkalicznych - nadajnik 100 godzin, odbiornik - 30 godzin.

Wykrywacz Leica ULTRA Advanced

Zaawansowany wykrywacz Leica ULTRA Advanced ma tę samą funkcjonalność, co wykrywacz Leica ULTRA Standard, z dodatkowymi funkcjami jak Bluetooth, połączenie zdalne, pomiar głębokości i pomiar szumu.

Wykrywacz instalacji podziemnych Leica ULTRA pozwala na precyzyjną pracę w terenie, na którym występuje infrastruktura podziemna. Urządzenie pokazuje bardzo dokładne dane o położeniu i przebiegu sieci podziemnych. Wykorzystanie tego rodzaju precyzyjnych narzędzi podczas pracy jest niezwyjkle ważne z punktu widzenia ochrony instalacji podziemnych.

Obecnie Leica Ultra to najbardziej zaawansowany system śledzenia przebiegu instalacji podziemnych. Przetwarzanie sygnału zostało zintegrowane z unikalnymi i elastycznymi trybami pracy, aby zaoszczędzić czas i poprawić wiarygodność pokazywanych wyników.

Wykrywacz kabli podziemnych Leica ULTRA posiada możliwość wyboru kilku anten i spersonalizowanych częstotliwości, co umożliwia indywidualną konfigurację instrumentu do realizacji konkretnych prac na placach budowy.

Innowacją wykrywacza infrastruktury jest system AIM monitorujący zakłócenia sygnału oraz podpowiadający, który tryb pracy powinien zostać w danym momencie użyty.

Zalety wykrywacza Leica Ultra:

 • Duży, czytelny ekran LED z podświetleniem pokazujący informacje na temat położenia i śledzenia przebiegu instalacji podziemnej
 • Obsługa częstotliwości niestandardowych. Możliwość indywidualnej konfiguracji do określonych prac od 50 Hz do 200 kHz.
 • Wybór 100 skonfigurowanych częstotliwości lub możliwość ustawienia własnej
 • Wbudowany kompas pokazuje użytkownikowi kierunek instalacji podziemnej
 • Moduł Bluetooth pozwala na bezprzewodowe połączenie z oprogramowaniem działającym na laptopie, z odbiornikiem terenowym GIS lub z odbiornikiem GNSS.
 • Zwiększona moc wyjściowa generatora. Możliwość wyboru od 5 do 12W dla lepszej wydajności lokalizacji.
 • Zaprojektowany do pracy w najcięższych warunkach
 • Norma środowiskowa IP65 - odporny na wstrząsy, wnikanie wody i pyłu
 • Możliwość wyboru konfiguracji anteny
 • Kontrola kierunku sygnału prądu. Wykrywacz poprowadzi Cię wzdłuż przebiegu szukanej instalacji.

DO POBRANIA

Leica ULTRA - Dane techniczne

Katalog rozwiązań Leica Geosystems dla Budownictwa

Rozwiązania Detekcji Leica Geosystems - Broszura

6011141-1

Specyficzne kody