Tachimetr zrobotyzowany Leica iCON iCR70 R500-5

Ilość
help_outlineZapytaj o produkt
Tachimetr zrobotyzowany Leica iCON iCR70 R500-5

Tachimetr zrobotyzowany Leica iCON iCR70 R500-5

 

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Leica iCON iCR70 – Zrobotyzowany tachimetr dla budownictwa

Tachimetr budowlany klasy średniej do ogólnych zadań tyczenia.

Pracownik na budowie wyznacza punkty na podłodze w realizowanym obiekcie, używając do tyczenia zrobotyzowanego tachimetru do robót budowlanych Leica iCON iCR70.

Tachimetr budowlany klasy średniej iCON iCR70 firmy Leica Geosystems, ułatwia przejście z tradycyjnych analogowych metod pomiarowych na nowoczesne cyfrowe techniki tyczenia, które są niezbędne w nowoczesnych procesach BIM i zapewniają osiągnięcie wysokich poziomów produktywności i dokładności wymaganych w dzisiejszym budownictwie.

Szybszą, prostszą i bardziej dokładną realizację zadań budowlanych. Ten zrobotyzowany tachimetr został zaprojektowany tak, aby sprostać wszystkim potrzebom na budowie, jest obsługiwany jednoosobowo i umożliwia około 80% szybszą pracę w porównaniu do tradycyjnego tyczenia. W połączeniu z intuicyjnym oprogramowaniem iCON build działającym na kontrolerze iCON oferuje odporną na błędy procedurę konfiguracji, która gwarantuje efektywne tyczenie z elastyczną obsługą modeli projektowych 2D CAD i w pełni wyrenderowanych modeli 3D na placu budowy.

Leica iCON iCR70 — sprawność tyczenia

Przejdź na technologie cyfrową

iCON iCR70 pozwala na odejście od tradycyjnych metod analogowego tyczenia, takich jak taśmy, piony sznurkowe oraz linki i przejście na nowoczesne metody tyczenia cyfrowego. Łatwo przekształcaj złożone projekty w realność, dzięki prostym procesom roboczym wykonywanym bezpośrednio w oparciu o dane projektowe.

Zaprojektowane z myślą o przyszłości tyczenie według danych BIM

Dane projektowe mogą być przekazywane z biura do zespołów terenowych jako w pełni renderowane modele 3D. Korzystając z aplikacji Tyczenie Obiektów, użytkownicy mogą tyczyć bezpośrednio z modeli 3D, wybierając obiekt, np. kolumnę lub rurę przez dotknięcie ekranu kontrolera. Daje to ekipom w terenie pełną dowolność podczas wyboru realizowanych zadań, dzięki wydajnemu mechanizmowi filtrowania, który idealnie sprawdza się podczas tyczenia w budownictwie kubaturowym oraz infrastruktury HVAC (ogrzewanie, wentylacja i klimatyzacja).

Najniższy całkowity koszt eksploatacji

Wszystkie tachimetry budowlane Leica Geosystems są projektowane z myślą o niezawodności i trwałości oraz serwisowane przez wykwalifikowaną kadrę centrów serwisowych, co przekłada się na zachowanie wysokiej wartości z oryginalnej inwestycji. Tachimetr iCR70 pomaga wypracować większe zyski w projekcie poprzez oszczędności czasu, obniżenie kosztów operacyjnych i eliminację błędów.

Leica iCON iCR70 — najważniejsze właściwości

  • Klawiatura z 4 przyciskami do łatwej obsługi instrumentu
  • Szybsze odnajdywanie pryzmatu dzięki opatentowanej technologii SpeedSearch
  • Stabilna transmisja danych dzięki modułowi Bluetooth® dalekiego zasięgu (do 400m)
  • Aplikacja Setup Pilot efektywnie, niezawodnie, prosto i automatycznie przeprowadza procedurę konfiguracji

Tachimetr iCON iCR70 umożliwia:

  • Tyczenie osi stóp fundamentowych i szalunków pod fundamenty
  • Tyczenie punktów wstawiania rur i innych wycięć przed wylaniem betonu
  • Tyczenie punktów mocowania instalacji MEP/HVAC oraz kanałów, bruzd i szczelin do obróbek blacharskich
  • W pełni automatyczne procedury tyczenia punktów na podłodze lub suficie oraz linii przejść rur przez ścian
ICR70-5"

Specyficzne kody