Laser krzyżowy Lino L2P5G (wiązka zielona)

Leica
2 499,00 zł
2 031,71 zł netto
Brutto
Ilość
help_outlineZapytaj o produkt
Laser krzyżowy Lino L2P5G (wiązka zielona)

Laser krzyżowy Lino L2P5G (wiązka zielona)

 

Leica Lino L2P5G generuje zielone linie i punkty laserowe, które są o wiele lepiej widoczne dla ludzkiego oka w porównaniu do światła czerwonego.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Leica Lino L2P5G

Wielofunkcyjny laser krzyżowy i punktowy z zieloną wiązką

Leica Lino L2P5G

Zielone lasery
Leica Lino L2P5G wykorzystuje najlepszą technologię zielonego lasera i łączy ją z funkcjami lasera krzyżowego i lasera punktowego. Zielone linie i punkty laserowe są do czterech razy bardziej widoczne dla ludzkiego oka niż czerwone, co czyni go idealnym narzędziem do pracy w jasnym środowisku i w dużych pomieszczeniach.

Technologia Li-Ion
Dzięki akumulatorom litowo-jonowym to wszechstronne narzędzie laserowe może pracować do 28 godzin na jednym ładowaniu. Alternatywnie, do zasilania możesz użyć baterii alkalicznych lub ładowarki.

Maksymalna dokładność
Leica Lino L2P5G wykorzystuje najnowszą technologię zielonego lasera, która umożliwia generowanie wyraźniejszych i ostrzejszych linii laserowych pod kątem prostym względem siebie. Pozwala to na pracę z najwyższą dokładnością we wnętrzach.

Zasięg roboczy
Duże szklane elementy optyczne tego wielofunkcyjnego narzędzia pozwalają na dokładne poziomowanie i ustawianie elementów w osi na dużych odległościach. Zasięg działania wynosi do 35 metrów w zależności od warunków oświetleniowych i można go łatwo zwiększyć do 80 metrów za pomocą detektora laserowego Leica RGR 200.

Łatwe ustawienie
Leica Lino L2P5G można szybko i łatwo zamocować na różnych powierzchniach. Magnetyczny adapter pasuje do profili w kształcie litery U, a po dodaniu adaptera UAL 130 urządzenie można łatwo przymocować do krawędzi, metalowych słupków i prętów.

Samoczynne poziomowanie
Lasery krzyżowe i punktowe Leica Lino L2P5G spoziomują się natychmiast po ich ustawieniu w miejscu pracy. Wychylenie jest automatycznie korygowane w zakresie ± 4°. Gdy urządzenie będzie wychylona poza ten limit, to alarm poinformuje użytkownika, że ustawienie instrumentu należy poprawić.

Sprawdzony na budowie
Leica Lino L2P5G ma wytrzymałą konstrukcję i jest odporny na pył i zalanie wodą, zgodnie z normą IP 54. Dzięki temu jest doskonałym narzędziem, które przyśpiesza pracę na dzisiejszym placu budowy.

Urządzenie potrafi automatycznie spoziomować się, jeśli wychylenie nie przekroczy zakresu +/- 4°. W przypadku przekroczenia tej wartości uruchomi się alarm wizualny. Pracę z Lino L2P5G ułatwia adapter, który przy pomocy wbudowanych magnesów można łatwo przymocować do żelaznych rur, szyn czy prętów. Laser można zasilać na trzy sposoby – stosując akumulatory litowo-jonowe, baterie alkaliczne lub podłączając go bezpośrednio do źródła zasilania. Wytrzymała obudowa zabezpiecza przed wodą i pyłem, co sprawia, że doskonale sprawdza się w warunkach panujących na budowach.

Zastosowania lasera liniowo-punktowego Leica Lino L2P5G:

 • Osiowanie w poziomie i pionie
 • Przenoszenie wysokości w poziomie
 • Blokada lasera do wyznaczania spadków
 • Przenoszenie punktów z podłogi na sufit
 • Tyczenie kątów prostych

Dane techniczne lasera liniowo-punktowego Leica Lino L2P5G:

 • Zielona wiązka lasera
 • Zasięg – 35 m (z detektorem wiązki lasera 80 m)
 • Dokładność poziomowania +/-0, 2 mm/m
 • Zakres samoczynnego poziomowania +/- 4°
 • Ilość punktów laserowych – 4
 • Ilość linii laserowych – 2
 • Kierunek wiązki – w pionie i w poziomie, w górę, w dół, w prawo, w lewo
 • Klasa odporności – IP 54
DO POBRANIA
864435

Specyficzne kody