Laser krzyżowy Lino L2G (wiązka zielona) + Statyw Leica TRI100+Odbiornik Leica RGR200

Leica
2 950,00 zł
2 398,37 zł netto
Brutto
Ilość
help_outlineZapytaj o produkt
Laser krzyżowy Lino L2G (wiązka zielona) + Statyw Leica TRI100+Odbiornik Leica RGR200

Laser krzyżowy Lino L2G (wiązka zielona) + Statyw Leica TRI100+Odbiornik Leica RGR200

 

Mały, poręczny i wszechstronny - do szybkiego tyczenia i wyznaczania położenia obiektów. Instrument wyposażono w wielofunkcyjny adapter magnetyczny, który umożliwia szybkie i precyzyjne pozycjonowanie instrumentu. Dzięki wykorzystaniu baterii litowo - jonowych, działa do 44 godzin na jednym ładowaniu.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Leica Lino L2G

Technologia zielonego lasera - widoczność na nowym poziomie

Leica L2G

Zielona wiązka lasera
Najnowsza technologia zielonej wiązki lasera od Leica Geosystems zapewnia widoczność linii laserowych na najwyższym poziomie. Zielone linie laserowe są dobrze widoczne w trudnych warunkach oświetleniowych i na długich dystansach.

Koncepcja potrójnego zasilania
Trzy różne sposoby zasilania Leica Lino L2G zapewniają ciągłość pracy. Możesz zasilać laser za pomocą akumulatorów litowo-jonowych, które pozwalają pracować do 28 godzin na jednym ładowaniu. Alternatywnie możesz użyć baterii alkalicznych lub po prostu ładowarki.

Adaptery magnetyczne
Adaptery magnetyczne umożliwiają szybkie ustawienie Twojego Lino L2G z absolutną precyzją. Możesz ustawić adapter obrotowy na krawędziach lub przymocować go do żelaznych rur, szyn i prętów za pomocą dodatkowego adaptera UAL 130.

Zawsze spoziomowany
Leica Lino L2G jest instrumentem wyposażonym w funkcję samoczynnego poziomowania Automatycznie koryguje swoje ustawienie, gdy jest odchylony od pionu w zakresie do ± 4°. Wiązki lasera będą migać, jeśli wychylenie wykracza poza ten zakres, aby zapobiec błędom.

Sprawdzony na budowie
Leica Lino L2G jest zabezpieczony przed wpływem pyłu, zalania wodą, spełnia normę IP 54 i jest dostarczany w twardej walizce, dzięki czemu możesz bezpiecznie przechowywać wszystkie akcesoria.

DO POBRANIA

864420-2

Specyficzne kody