Laser krzyżowy 3x360 Lino L6G + tyczka+ statyw + detektor

Leica
4 449,00 zł
3 617,07 zł netto
Brutto
Ilość
help_outlineZapytaj o produkt
Laser krzyżowy 3x360 Lino L6G + tyczka+ statyw + detektor

Laser krzyżowy 3x360 Lino L6G + tyczka+ statyw + detektor

 

Lino L6G jest przeznaczony do trudnych warunków. Absorbuje wstrząsy i jest chroniony przed pyłem i wodą rozpryskową (IP54).

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Leica Lino L6G

Wyrównanie 360° z doskonałą widocznością

Leica Lino L6G Twist 250

Zakres pracy
Zielone linie laserowe osiągają zasięg roboczy o średnicy 70 metrów, dzięki czemu doskonale sprawdzają się w większych pomieszczeniach i jasnym otoczeniu. Maksymalna odległość robocza może zostać zwiększona do 140 metrów przy użyciu odbiornika laserowego RGR200.

Leica Lino L6G IP54

Na każdą budowę
Amortyzowana konstrukcja oraz ochrona przed wodą rozpryskową i pyłem (IP54) sprawiają, że ten zielony laser wieloliniowy nadaje się na każdy plac budowy.

Leica Lino L6G plumb point

Wyrównanie wielokierunkowe
Precyzyjne uchwyty regulacyjne oraz mimośrodowa podstawa lasera umożliwiają obracanie linii laserowych o ± 10° wokół punktu pionu, podczas gdy laser liniowy utrzymuje swoją pozycję; pozwala to na szybkie i precyzyjne ustawianie do wszelkich zadań związanych z wyrównywaniem, pionowaniem, poziomowaniem i prostowaniem.

Leica Lino L6G Twiest 250

Magnetyczne adaptery
Lino L6G można łatwo przymocować do różnych powierzchni. Magnetyczne adaptery pasują do profili U, a po dodaniu adaptera UAL 130 ten zielony laser wieloliniowy można łatwo przymocować do krawędzi, metalowych słupków i prętów. Jest to idealne rozwiązanie w przypadku instalacji sufitów podwieszanych, przenoszenia wysokości odniesienia lub skomplikowanych instalacji suchej zabudowy w dużych pomieszczeniach.

Leica Lino L6G TRI 120

Preferowane ustawienia
Możesz indywidualnie wybrać każdą zieloną linię lasera 360°, która ma być włączona lub wyłączona po uruchomieniu urządzenia; co oznacza, że ustawienia linii lasera i ich intensywność są zapisywane w urządzeniu i jest ono gotowe do użycia po włączeniu.

Leica Lino L6G laser

Samopoziomowanie
Lino L6G jest samopoziomującym laserem wieloliniowym. Automatycznie dostosowuje on swoje położenie do ± 4°, gdy nieznacznie odbiega od poziomu, bez konieczności ręcznego wyrównywania


ZAKRES ROBOCZY

Zielone linie laserowe osiągają zasięg roboczy do 70 metrów średnicy, dzięki czemu idealnie nadają się do większych pomieszczeń i jasnych środowisk. Maksymalny zasięg działania można zwiększyć do 140 metrów / 460 stóp za pomocą odbiornika laserowego RGR200.

WIELOKIERUNKOWE WYRÓWNANIE

Możesz ustawić przekrój (punkt w pionie) dwóch pionowych linii lasera tam, gdzie jest to wymagane, a następnie obrócić dwie poziome linie lasera o ± 10 °, podczas gdy punkt pionu pozostaje na miejscu. Pozwala to na znacznie szybsze pozycjonowanie linii lasera Lino L6R.

PREFEROWANE USTAWIENIA

Możesz indywidualnie wybrać każdą zieloną linię lasera 360 ° i jej tryb zasilania, który ma być włączony lub wyłączony po uruchomieniu urządzenia; co oznacza, że ​​laser 3x360 ° zapamiętuje preferowane ustawienia podczas konfiguracji.

ZAKRES DOSTAWY

1. LASER LINO L6G-laser zielony

2.FUTERAŁ+TARCZKA+BATERIE+AKUM.+ŁADOWARKA

3. TYCZKA CLR290

4. STATYW TRI100

5. DETEKTOR RGR200

DO POBRANIA

Leica DISTO™ i Lino - broszura

918977-6

Specyficzne kody