Lino, laser krzyżowy L6R-1 SET

Leica
2 799,00 zł
2 275,61 zł netto
Brutto
Ilość
help_outlineZapytaj o produkt
Lino, laser krzyżowy L6R-1 SET

Lino, laser krzyżowy L6R-1 SET

 

LASER KRZYŻOWY LEICA LINO L6R W WALIZCE

LASER 3X360- WIAZKA CZERWONA

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Leica Lino L6R

360° wyrównanie z doskonałą widocznością

Web_Double_Pod-L6R layout_high
Leica Lino L6R

Zakres pracy
Linie laserowe 360° mają zasięg działania do 25 metrów, w zależności od warunków oświetleniowych. Oznacza to, że Lino L6R osiąga projekcje linii laserowych o średnicy do 50 metrów. Zasięg ten może być łatwo zwiększony do 140 metrów przy użyciu odbiornika laserowego RGR200.

Leica Lino L6R IP54

Na każdą budowę
Lino L6R został zaprojektowany do pracy w trudnych warunkach. Jest odporny na wstrząsy i zabezpieczony przed pyłem i bryzgami wody (IP54).

Leica Lino L6R czerwone linie lasera krzyżowego

Wyrównanie wielokierunkowe
Można ustawić przekrój poprzeczny (pion) dwóch pionowych linii laserowych tam, gdzie jest to wymagane, a następnie obrócić dwie poziome linie laserowe o ± 10°, podczas gdy pozycja pionu pozostaje na miejscu. Pozwala to na znacznie szybsze pozycjonowanie linii laserowych Lino L6R.

Leica Lino L6R twist

Magnetyczne adaptery
Magnetyczne adaptery pozwalają na łatwe pozycjonowanie do listew ściennych, metalowych słupków i prętów; idealne do instalacji sufitów podwieszanych, przenoszenia wysokości odniesienia i złożonych instalacji suchej zabudowy.

Leica Lino L6R laser do stolarki

Preferowane ustawienia
Można indywidualnie wybrać każdą czerwoną linię lasera 360° oraz tryb zasilania, który ma być włączony lub wyłączony po uruchomieniu urządzenia; oznacza to, że laser 3x360° zapamiętuje preferowane ustawienia po skonfigurowaniu.

Leica Lino L6R płyta gipsowo-kartonowa

Samopoziomowanie
Lino L6R jest samopoziomującym się laserem wieloliniowym. Oznacza to, że automatycznie dostosowuje swoje położenie do ± 4°, gdy nieznacznie odbiega od poziomu i nie jest konieczne ręczne wyrównywanie.

Leica Lino L6R generuje trzy przecinające się pod kątem prostym linie: dwie pionowe i jedną poziomą w zakresie 360˚. Wiązki pionowe generowane są w dwóch kierunkach – w przód i w bok. Wszystkie trzy linie są bardzo cienkie, a zarazem wyraźne, dzięki czemu praca staje się łatwiejsza niż przy wykorzystaniu innych urządzeń. W związku z tym laser krzyżowy L6R w jego wersji podstawowej szczególnie polecamy do prac wewnątrz budynków. Dodatkowo przy wykorzystaniu detektora Leica RGR 200 można stosować to urządzenia również do zadań  na powietrzu. Dzięki czujnikowi wiązki lasera standardowy zasięg Lino L6R (25 m) można przedłużyć aż do 140 m. Ponadto wbudowana blokada kompensatora umożliwia zablokowanie lasera, pochylenie go i w ten sposób wyznaczenie skosów. Kolejną znaczącą zaletą urządzenia Leica L6R jest możliwość łatwej i sprawnej regulacji pionowych linii laserowych. W celu osiągnięcia takiego efektu należy wcześniej ustawić punkt pionu (przekrój poprzeczny dwóch pionowych linii) znajdujący się na zewnątrz urządzenia. Jest to innowacyjne rozwiązanie wprowadzone do Lino L6R, które gwarantuje pozostanie punktu pionu na swoim miejscu, podczas gdy dwie pionowe linie obracają się wokół niego o ± 10˚.

Dane techniczne:

Dokładność: ±0.2 mm/1 m
Zasięg pracy: ok 25 m
Samopoziomowanie w zakresie: ±4°
Blokada kompensatora: tak
Klasa odporności na pył i wodę: IP 54
Zasilanie: baterie: Li-ion lub AA 3x1,5V
Linie/punkty:  3 linie 180°
Gwint: 1/4 cala
Waga: 0,781 kg
912969

Specyficzne kody