Niwelator laserowy Rugby 620 ZESTAW 1 (RUGBY 620 z detektorem RE160+ akum + statyw Leica CTP104+ łata laserowa z suwakiem)

6 949,00 zł
5 649,59 zł netto
Ilość
help_outlineZapytaj o produkt
Niwelator laserowy Rugby 620 ZESTAW 1 (RUGBY 620 z detektorem RE160+ akum + statyw Leica CTP104+ łata laserowa z suwakiem)

Niwelator laserowy Rugby 620 ZESTAW 1 (RUGBY 620 z detektorem RE160+ akum + statyw Leica CTP104+ łata laserowa z suwakiem)

 

Zestaw zawiera:

 • Niwelator Leica Rugby 620
 • Detektor Rod Eye 160
 • Akumulator Li-ion
 • Ładowarka do akumulatora
 • Kontener na niwelator
 • Statyw aluminiowy 160 cm
 • Łata niwelacyjna 2,4 m
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Laserowy niwelator obrotowy Leica Rugby 620

Laser wyznaczający płaszczyzny poziome z możliwością ręcznego wyznaczania spadku

Laserowy niwelator obrotowy Leica Rugby 620
Gdy chodzi o poziomowanie
Zwiększ produktywność zadań związanych z poziomowaniem za pomocą lasera budowlanego Leica Rugby 620. Zaprojektowany z myślą o wykonawcach ogólnobudowlanych, którzy zajmują się głównie szalunkami i konstrukcjami betonowymi, laserowy niwelator obrotowy Rugby 620 to profesjonalne, ale łatwe w obsłudze narzędzie do poziomowania o niezwykle korzystnym stosunku jakości do ceny. Zapomnij o kosztownych pomyłkach, poprawkach i okresach przestoju dzięki w pełni automatycznej współpracy z detektorami Leica Rod Eye. Wylewanie betonu, poziomowanie szalunków, rozmieszczanie podpór i ław fundamentowych jeszcze nigdy nie było tak szybkie.

Proste i szybkie wyznaczanie spadków
Profesjonalny laserowy niwelator obrotowy Rugby 620 oferuje wykonawcom elastyczność w realizacji zadań, umożliwiając wyznaczanie pojedynczych spadków za pomocą ręcznej kontroli spadku. Rugby 620 to idealne narzędzie laserowe dla tych wykonawców, którzy od czasu do czasu muszą wyznaczyć prosty spadek, w przypadku podjazdów, projektowania ogrodów czy parkingów. W zależności od rodzaju zadania Rugby 620 zapewnia zakres działania do 500 m przy współpracy z detektorem cyfrowym Rod Eye Basic i 600 m przy współpracy z Rod Eye 140 i 160.

Twardy jak plac budowy
Rugby 620 jest niezwykle wytrzymały i niezawodny, co zapewnia jego zgodność z normą IP 67 dotyczącą ochrony przed wodą i pyłem. Ponadto objęty jest ofertą usługi PROTECT by Leica Geosystems, na którą składa się dożywotnia gwarancja producenta i trzyletni okres braku kosztów, który oznacza darmowe w tym czasie naprawy i wymiany wszystkich wadliwych części, w tym robociznę, regulację i kalibrację. Laserowy niwelator obrotowy Rugby 820 dostarczany jest w pakiecie z długo działającą baterią jonowo-litową.

* opcja dostępna za darmo przy rejestracji on-line w ciągu 8 tygodni od daty zakupu

Niwelator laserowy Leica RUGBY 620.
 • Niezawodny i bardzo dokładny – nie popełnisz żadnych błędów
 • Szybka kontrola poziomu wylewanego betonu, dokładne poziomowanie szalunków, ław, podkładów, płyt, spadków i odwodnień
 • Manualne ustawienie spadków na dwóch osiach: X i Y
 • Przygotowany do pracy w ekstremalnych temperaturach, w dzień i w nocy, w pełnym słońcu i w deszczu, na każdej budowie przez cały rok.

DO POBRANIA

Leica Rugby seria 600 - Broszura

Leica Rugby seria 600 - Dane techniczne

Leica Rugby 620 CE - deklaracja zgodności CE

Katalog rozwiązań Leica Geosystems dla Budownictwa

6005986-1

Specyficzne kody