Wykrywacz instalacji Digicat DD 120 + torba transportowa

Leica
4 700,00 zł
Brutto
Ilość
help_outlineZapytaj o produkt
Wykrywacz instalacji Digicat DD 120 + torba transportowa

Wykrywacz instalacji Digicat DD 120 + torba transportowa

 

Wykrywacz instalacji podziemnych DigiCat DD 120

Wykrywanie kabli pod napięciem, kabli sygnałowych, rur metalowych

Nie wskazuje głębokości bez współpracy z generatorem DD220

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Przed wszelkiego rodzaju wykopami należy dokładnie zlokalizować instalacje podziemne za pomocą wykrywaczy. Należy odszukać, wyśledzić i oznaczyć przebieg przewodu podziemnego. Dzięki instrumentom z serii Digisystem użytkownicy z łatwością mogą wykrywać zakopane instalacje. Instrumenty zostały zaprojektowane z myślą o zmniejszeniu błędów operatora urządzenia i zwiększeniu bezpieczeństwa w terenie, posiadają wiele inteligentnych i unikalnych funkcji.

Digisystem składa się z:

  • Wykrywaczy DigiCat 500i/550i, 600i/650i oraz 700i/750i
  • Generatorów sygnału Digitex 100t & 300t
  • Przewodu lokalizującego Digitrace oraz dodatkowych akcesoriów
  • Oprogramowania LOGiCAT

Urządzenia z serii Digisystem sprawiają, że wykrywanie podziemnych kabli i rur jest niezwykle proste i skuteczne, zwiększają bezpieczeństwo pracy i w rezultacie pozwalają zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Jak działa DigiCat?

DigiCat lokalizuje instalacje przez odbiór sygnałów elektromagnetycznych wypromieniowywanych przez instalacje podziemne. Inteligentne oprogramowanie wykrywaczy DigiCat przetwarza dane sygnału i informuje operatora za pomocą sygnałów dźwiękowych i wizualnych o lokalizacji i kierunku przebiegu instalacji. Operator może zaznaczyć punkt na ziemi lub użyć urządzenia GIS do kartografii mobilnej*, aby zapisać położenie punktu, dostarczając operatorowi koparki dokładnych informacji o położeniu instalacji.

872938

Specyficzne kody