Skaner obiektów betonowych (Georadar) C - THRUE

Leica
95 000,00 zł
Brutto
Ilość
help_outlineZapytaj o produkt
Skaner obiektów betonowych (Georadar) C - THRUE

Skaner obiektów betonowych (Georadar) C - THRUE

 

Profesjonalny skaner obiektów betonowych C-thrue to innowacyjny produkt przeznaczony do skanowania w wysokiej rozdzielczości wszystkich struktur betonowych. Pozwala na ich analizę w czasie rzeczywistym i umożliwia podejmowanie decyzji na podstawie wiarygodnych danych.

ZESTAW ZAWIERA:

 1. WALIZKA
 2. RADAR
 3. 3XBATERIA
 4. ŁADOWARKA
 5. LISTWY
 6. GRID PAPIEROWY

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Zastosowanie skanera obiektów betonowych C-thrue

Georadar C-thrue skierowany jest głównie do firm budowlanych, które przed rozpoczęciem prac związanych z cięciem lub wierceniem w betonie muszą zlokalizować pręty zbrojeniowe, puste przestrzenie czy też przewody pod napięciem. Dzięki wykryciu lub wykluczeniu ewentualnych przeszkód wszystkie wykonywane zadania mogą być prowadzone w sposób bezpieczny. W związku z tym polecamy stosowanie skanera C-thrue do wszystkich usług budowlanych takich jak renowacje budynków, pomników, tuneli, mostów, a także do wnikliwych porównań projektów ze strukturą powykonawczą.

 

Cechy charakterystyczne skanera obiektów betonowych C-thrue

C-thrue to jednoczęściowy, kompaktowy i przenośny system zaprojektowany w celu usprawnienia prac budowlanych. Posiada kilka wyróżniających elementów:

 • wielodotykowy i pojemnościowy ekran 7’’
 • cztery enkodery (przetworniki do ilościowego określenia ruchu i wyrażenia go w postaci impulsów elektrycznych) na kółkach pomiarowych
 • trzy lasery (z przodu, z prawej strony i z lewej)
 • pamięć USB
 • przycisk Start/Stop
 • ergonomiczny uchwyt.

 

Wizualizacja pozyskanych danych

Skaner obiektów betonowych C-thrue ma wbudowane anteny o podwójnej polaryzacji, które umożliwiają optymalne wykrywanie prętów zbrojeniowych nie tylko na pierwszym poziomie konstrukcji betonowej, ale również głębiej. Dzięki temu otrzymujemy dodatkowe dane w 3D do wizualizacji w czasie rzeczywistym lub po pomiarze. Podejmowanie decyzji wspomagane taką technologią jest precyzyjne i niweluje ryzyko błędnych ustaleń.

 

Automatyczny system pozycjonowania w skanerze obiektów betonowych C-thrue

Urządzenie posiada wbudowany automatyczny system Virtual Pad, czyli laserowy system precyzyjnego pozycjonowania. Takie rozwiązanie eliminuje wszystkie błędy ludzkie zdarzające się podczas korzystania z mało wiarygodnych siatek papierowych.

95940

Specyficzne kody