Laser krzyżowy Lino L2- (set-walizka)

Leica
1 199,00 zł
974,80 zł netto
Brutto
Ilość
help_outlineZapytaj o produkt
Laser krzyżowy Lino L2- (set-walizka)

Laser krzyżowy Lino L2- (set-walizka)

 

Mały, poręczny i wszechstronny - do szybkiego tyczenia i wyznaczania położenia obiektów. Instrument wyposażono w wielofunkcyjny adapter magnetyczny, który umożliwia szybkie i precyzyjne pozycjonowanie instrumentu. Dzięki wykorzystaniu baterii litowo - jonowych, działa do 44 godzin na jednym ładowaniu.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Leica Lino L2

Dokładna i szybka projekcja, linii poziomych i pionowych

Lino L2

Wyjątkowa widoczność lasera
Precyzyjny układ optyczny Leica Lino L2 zapewnia doskonałą widoczność linii laserowych do 25 metrów, w zależności od warunków oświetleniowych. Wyjątkowo długie poziome i pionowe linie lasera wyświetlane są na podłogach, ścianach i sufitach pod kątem ponad 180 stopni.

Samoczynne poziomowanie
Leica Lino L2 automatycznie dostosowuje swoje położenie w przypadku nieznacznego odchylenia od poziomu do ± 4°. Po przekroczeniu tej granicy zostanie uruchomiony alarm wizualny, aby zapobiec błędom.

Sprytne adaptery
Sprytne adaptery pozwalają na szybkie i precyzyjne pozycjonowanie. Obrotowe adaptery można umieścić na krawędziach i profilach lub łatwo przymocować je do rur żelaznych, szyn i prętów.

Koncepcja potrójnego zasilania
Koncepcja potrójnego zasilania Leica Lino L2 zapewnia nieprzerwaną pracę. Możesz zasilać swój laser za pomocą baterii litowo-jonowych, które mogą pracować do 44 godzin na jednym ładowaniu. Alternatywnie, możesz użyć baterii alkalicznych lub po prostu ładowarki.

Wytrzymała konstrukcja
Leica Lino L2 jest zabezpieczony przed pyłem i wodą rozpryskową zgodnie z normą IP 54. To sprawia, że jest to wytrzymały instrument, który sprawdzi się w każdej pracy.

Zestaw startowy Lino L2
Leica Lino L2 jest również dostępna jako zestaw startowy zasilany bateriami alkalicznymi, w komplecie z etui ochronnym, adapterem Leica TWIST 250 i tarczą celowniczą.

Leica Lino L2P5 jest urządzeniem łączącym zalety wszystkich laserów krzyżowych Leica Lino. Projekcja pięciu punktów laserowych oraz precyzyjne wyznaczanie kątów prostych to wręcz idealne warunki do realizacji pionu, tyczenia oraz do przenoszenia punktów.Krzyżujące się linie laserowe powodują, iż jest to bardzo łatwe.Natomiast sprawdzona optyka Leica jak też szerokokątny obiektyw pozwalają wyświetlać praktycznie dowolnie długie wiązki, co umożliwia pracę w bardzo dużej przestrzeni wokół urządzenia.

Dane techniczne lasera liniowo-punktowego Leica Lino L2P5G:

  • Zasięg – 15 m (z detektorem wiązki lasera ponad 30 m)
  • Dokładność poziomowania +/-1,2 mm/m
  • Zakres samoczynnego poziomowania +/- 4°+ 0,5°
  • Ilość punktów laserowych – 4
  • Ilość linii laserowych – 2
  • Kierunek wiązki – w pionie i w poziomie, w górę, w dół, w prawo, w lewo
  • Klasa odporności – IP 54
864413

Specyficzne kody