Profesjonalny skaner obiektów betonowych C-thrue to innowacyjny produkt przeznaczony do skanowania w wysokiej rozdzielczości wszystkich struktur betonowych. Pozwala na ich analizę w czasie rzeczywistym i umożliwia podejmowanie decyzji na podstawie wiarygodnych danych. Jego ogromną zaletą jest mała waga (2,4 kg), niewielkie rozmiary (285x200x160 mm) oraz odporność na upadki. Dzięki temu to przenośne urządzenie może być w sposób łatwy i szybki dostarczone na każdy plac budowy, nawet do miejsc trudnodostępnych. Skaner C-thrue zapakowany jest w wytrzymałą walizkę transportową wraz z listwami do jego pozycjonowania.

 

praca skanerem obiektów betonowych C-ThrueZastosowanie skanera obiektów betonowych C-thrue

Georadar C-thrue skierowany jest głównie do firm budowlanych, które przed rozpoczęciem prac związanych z cięciem lub wierceniem w betonie muszą zlokalizować pręty zbrojeniowe, puste przestrzenie czy też przewody pod napięciem. Dzięki wykryciu lub wykluczeniu ewentualnych przeszkód wszystkie wykonywane zadania mogą być prowadzone w sposób bezpieczny. W związku z tym polecamy stosowanie skanera C-thrue do wszystkich usług budowlanych takich jak renowacje budynków, pomników, tuneli, mostów, a także do wnikliwych porównań projektów ze strukturą powykonawczą.

 

Cechy charakterystyczne skanera obiektów betonowych C-thrue

C-thrue to jednoczęściowy, kompaktowy i przenośny system zaprojektowany w celu usprawnienia prac budowlanych. Posiada kilka wyróżniających elementów:

  • wielodotykowy i pojemnościowy ekran 7’’
  • cztery enkodery (przetworniki do ilościowego określenia ruchu i wyrażenia go w postaci impulsów elektrycznych) na kółkach pomiarowych
  • trzy lasery (z przodu, z prawej strony i z lewej)
  • pamięć USB
  • przycisk Start/Stop
  • ergonomiczny uchwyt.

 

Wizualizacja pozyskanych danych

Skaner obiektów betonowych C-thrue ma wbudowane anteny o podwójnej polaryzacji, które umożliwiają optymalne wykrywanie prętów zbrojeniowych nie tylko na pierwszym poziomie konstrukcji betonowej, ale również głębiej. Dzięki temu otrzymujemy dodatkowe dane w 3D do wizualizacji w czasie rzeczywistym lub po pomiarze. Podejmowanie decyzji wspomagane taką technologią jest precyzyjne i niweluje ryzyko błędnych ustaleń.

 

Automatyczny system pozycjonowania w skanerze obiektów betonowych C-thrue

Urządzenie posiada wbudowany automatyczny system Virtual Pad, czyli laserowy system precyzyjnego pozycjonowania. Takie rozwiązanie eliminuje wszystkie błędy ludzkie zdarzające się podczas korzystania z mało wiarygodnych siatek papierowych.

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi danymi na temat skanera C-thrue z ulotki informacyjnej lub bezpośrednio od naszych specjalistów. Zachęcamy również do odwiedzenia naszego działu handlowego w Warszawie Ursus przy ul. Posag 7 Panien 6.