BricsCAD® Ultimate

6 023,58 zł
4 897,22 zł netto
Wybierz licencję:
Ilość
help_outlineZapytaj o produkt
BricsCAD® Ultimate

BricsCAD® Ultimate

 

ZAAWANSOWANE NARZĘDZIE DO PROJEKTOWANIA

BricsCAD Ultimate to wszystkie ważne funkcje CAD w jednym narzędziu. Lite, Pro, Mechanical i BIM połączone w jednym pakiecie w korzystnej cenie.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

BricsCAD® Ultimate

Wszystkie funkcjonalności BricsCAD Lite, Pro, Mechanical oraz BIM w jednym pakiecie.

Nieprzerwany Workflow

BricsCAD Ultimate to nasze uniwersalne rozwiązanie dla projektantów, inżynierów, producentów i wykonawców, którzy opierają swoją pracę na multidyscyplinarnym podejściu. Scala on nasze oprogramowanie CAD i BIM w jeden kompletny pakiet, dzięki któremu organizacje wielobranżowe mogą czerpać korzyści z nieprzerwanego przepływu pracy i jednocześnie rozwijać współpracę.

Jedna platforma CAD/BIM

Migruj pomiędzy wszystkimi dostępnymi obszarami roboczymi w zależności od aktualnych potrzeb. Przechodź od szkicu po kompletny model 3D/BIM w ramach jednego oprogramowania.

Kompatybilność

Usprawnij pracę, zwiększ wydajność i wyeliminuj błędy dzięki zastosowaniu plików DWG jako jednego, uniwersalnego formatu dla wszystkich dostępnych obszarów roboczych

Licencje sieciowe

Staramy się zapewnić pełną elastyczność przy wyborze metody licencjonowania, dlatego BricsCAD Ultimate możesz zakupić lub subskrybować nawet w przypadku pływającej licencji sieciowe

051
2022-10-12

Specyficzne kody