Laser krzyżowy Lino L2P5-1(set-walizka)

Leica
1 999,00 zł
1 625,20 zł netto
Brutto
Ilość
help_outlineZapytaj o produkt
Laser krzyżowy Lino L2P5-1(set-walizka)

Laser krzyżowy Lino L2P5-1(set-walizka)

 

Mały, poręczny i wszechstronny - do szybkiego tyczenia i wyznaczania położenia obiektów. Instrument wyposażono w wielofunkcyjny adapter magnetyczny, który umożliwia szybkie i precyzyjne pozycjonowanie instrumentu. Dzięki wykorzystaniu baterii litowo - jonowych, działa do 44 godzin na jednym ładowaniu.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Leica Lino L2P5

Wszechstronne narzędzie laserowe do wyznaczania linii i punktów

Leica Lino L2p5

Laser krzyżowy i punktowy
Leica Lino L2P5 jest samopoziomującym laserem krzyżowym i punktowym. Lino jest idealny do zadań związanych z wyrównywaniem, takich jak układanie glazury, suchej zabudowy, ścianek działowych i instalacji elektrycznych, jak również do wyznaczania pionu, wyznaczania i przenoszenia pomierzonych punktów.

Zasięg pracy
Optyka Leica sprawia, że Lino L2P5 emituje bardzo jasne i dobrze widoczne linie i punkty laserowe. W zależności od warunków oświetleniowych, zasięg pracy wynosi do 25 metrów. Zasięg ten może zostać łatwo zwiększony do 80 metrów przy użyciu odbiornika laserowego.

Pozycjonowanie magnetyczne
Ten niwelator laserowy typu "dwa w jednym" jest wyposażony w adaptery magnetyczne, które umożliwiają szybkie i precyzyjne pozycjonowanie instrumentu. Można go łatwo przymocować do profili U, krawędzi lub innych magnetycznych powierzchni.

Samopoziomowanie
Leica L2P5 jest samopoziomującym się laserem krzyżowym i liniowym. Oznacza to, że automatycznie dostosowuje swoje położenie do ±4°, gdy nieznacznie odbiega od poziomu, bez konieczności ręcznego ustawiania instrumentu.

Ciągłe zasilanie
Twój laser Leica Lino L2P5 został wyposażony w potrójną koncepcję zasilania. Na bateriach litowo-jonowych może pracować do 44 godzin na jednym ładowaniu. Może być również zasilany bateriami alkalicznymi lub za pomocą ładowarki.

Wytrzymała konstrukcja
Leica Lino L2P5 został zaprojektowany i zbudowany tak, aby sprostać dzisiejszym warunkom panującym na placu budowy. Jest zabezpieczony przed pyłem i wodą rozpryskową zgodnie z normą IP 54.

Leica Lino L2P5 jest urządzeniem łączącym zalety wszystkich laserów krzyżowych Leica Lino. Projekcja pięciu punktów laserowych oraz precyzyjne wyznaczanie kątów prostych to wręcz idealne warunki do realizacji pionu, tyczenia oraz do przenoszenia punktów.Krzyżujące się linie laserowe powodują, iż jest to bardzo łatwe.Natomiast sprawdzona optyka Leica jak też szerokokątny obiektyw pozwalają wyświetlać praktycznie dowolnie długie wiązki, co umożliwia pracę w bardzo dużej przestrzeni wokół urządzenia.

Dane techniczne lasera liniowo-punktowego Leica Lino L2P5G:

  • Zasięg – 15 m (z detektorem wiązki lasera ponad 30 m)
  • Dokładność poziomowania +/-1,2 mm/m
  • Zakres samoczynnego poziomowania +/- 4°+ 0,5°
  • Ilość punktów laserowych – 4
  • Ilość linii laserowych – 2
  • Kierunek wiązki – w pionie i w poziomie, w górę, w dół, w prawo, w lewo
  • Klasa odporności – IP 54
864431

Specyficzne kody