Firma Profi Partner to nie tylko firma handlowa, zajmująca się dystrybucją urządzeń pomiarowych, ale także firma, której zależy aby zakupione produkty służyły Państwu jak najlepiej i jak najdłużej. W związku z tym prowadzimy serwis niwelatorów optycznych oraz we współpracy z producentem dbamy o gwarancje oferowanych przez nas urządzeń.

Serwis niwelatorów optycznych – w trosce o jakość Państwa pracy!

Serwis niwelatorów optycznych Na300Początkowo nasz serwis obejmował tylko produkty marki Leica Geosystems, ale ostatecznie na wiele próśb naszych wieloletnich kontrahentów rozpoczęliśmy serwis niwelatorów optycznych również innych producentów, np. Topcon, Nikon, Pentax, Stanley, Geo Fennel czy też CST Berger.

Po pierwsze złotą zasadą jest dbanie o instrumenty cały czas w sposób ciągły, a nie serwisowanie ich tylko w momencie uszkodzenia. W związku z tym zalecamy coroczną kalibrację i serwis niwelatorów optycznych. Dodatkowo należy bezwzględnie sprawdzić dokładność działania tych urządzeń po każdym upadku, uderzeniu czy w momencie widocznych zmian w dokładności.

Jak rozpocząć współpracę w serwisem niwelatorów optycznych

Nasz dział urządzeń pomiarowych na co dzień wykonuje usługi serwisowe, wystarczy tylko się z nami skontaktować i ustalić zakres sprawdzenia Państwa sprzętu. Oferujemy usługi kalibracji niwelatorów optycznych, czy też naprawę uszkodzeń mechanicznych takich jak zerwanie nitki kompensatora lub uszkodzone leniwki ruchu obrotowego. W celu rozpoczęcie współpracy z nami w zakresie serwisu należy przesłać niwelator do kontroli. Można również przekazać go jednemu z naszych Koordynatorów Sprzedaży i on to za Państwa załatwi. Następnie urządzenie trafia do naszego serwisu niwelatorów optycznych w Warszawie Ursus przy ul. Posag 7 Panien 6 i jest sprawdzany. Kolejno następuje diagnoza uszkodzenia oraz bezpłatna wycena. W przypadku ciężkich uszkodzeń proponujemy bardzo atrakcyjne warunki zakupu nowego instrumentu. Po szczegółowe informacje zapraszamy do działu serwis na naszej stronie firmowej profipartner.pl

Serwis niwelatorów optycznych szwajcarska jakośćSerwis urządzeń pomiarowych:
Piotr Juszczyk
tel. 693 532 088
e-mail: Piotr.Juszczyk@profipartner.pl

Gwarancja Leica Geosystems

Serwis niwelatorów optycznych pomiaryLeica Geosystems to producent dbający o wysoką jakość swoich produktów na każdym etapie ich tworzenia – od pomysłu poprzez projektowanie układów optycznych aż po konstruowanie solidnej obudowy. W związku z tym Leica ma pewność, że w momencie prawidłowego użytkowania i dbania o instrument posłuży w pracy przez wiele lat. W przypadku uszkodzeń spowodowanych wadą materiałową czy ewentualnym złym wykonaniem zobowiązujemy się bezpłatnie wymienić lub naprawić reklamowane urządzenie.

Co zrobić jeśli w trakcie okresu gwarancyjnego jedno z urządzeń pomiarowych Leica zostanie uszkodzone nawet przy prawidłowym użytkowaniu, czyli zgodnie z instrukcją obsługi? Wówczas przysługuje Państwu bezpłatna naprawa przez producenta obejmująca wymianę i naprawę wadliwych części, kalibrację i rektyfikację, konserwację oraz czyszczenie instrumentu wraz z pojemnikiem transportowym.

Leica Geosystems prowadzi własne laboratorium kalibracyjne oraz testowe, akredytowane przez SAS (Szwajcarski Urząd Akredytacyjny). Certyfikaty wydawane w tych punktach są uznawane na całym świecie i potwierdzają dokładność i wiarygodność sprawdzonych produktów. Dotyczą one pomiaru kąta, odległości, częstotliwości i klasyfikacji lasera. Dokładne informacje na temat gwarancji znajdziecie Państwo w ulotce. Leica Geosystems gwarancja