System 1D na spycharke: Laser CLX/CLA700 + detektor Combo + statyw korbowy + łata laserowa + 2 czujniki lasera LMR360R

Leica
29 000,00 zł
23 577,24 zł netto
Brutto
Ilość
help_outlineZapytaj o produkt
System 1D na spycharke: Laser CLX/CLA700 + detektor Combo + statyw korbowy + łata laserowa + 2 czujniki lasera LMR360R

System 1D na spycharke: Laser CLX/CLA700 + detektor Combo + statyw korbowy + łata laserowa + 2 czujniki lasera LMR360R

 

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Leica Rugby CLA-ctive i CLH

Pierwsze niwelatory laserowe z rozszerzalną funkcjonalnością

Maksymalna wszechstronność i zdolność szybkiego dostosowania się do potrzeb danego zlecenia ma zasadnicze znaczenie podczas realizacji Twoich projektów. Korzystając z niwelatorów laserowych Leica Rugby CLA-ctive i CLA możesz rozszerzać ich funkcjonalność, dopasowując je do własnych potrzeb. Płacisz za funkcje niezbędne do realizacji zlecenia, bez konieczności płacenia za dodatkowe funkcje, których nie używasz. Dzięki dodatkowym profesjonalnym usługom, takim jak naprawa i kalibracja, możesz utrzymać wydajność i sprawność swojego niwelatora laserowego przez wiele lat.

Zastosowania niwelatorów Leica Rugby CLH / CLI / CLA-ctive

Leica Rugby CLA-ctive


Zaspokaja potrzeby we wszystkich zastosowaniach


Dzięki unikalnej możliwości dostosowania się do potrzeb każdego zastosowania poprzez rozbudowę oprogramowania, Leica Rugby CLA-ctive jest pierwszym laserem z możliwością rozbudowy, który maksymalizuje produktywność i wydajność pracy na placu budowy. Opcje rozbudowy zapewniają niezrównaną wydajność podczas wykonywania wszelkich zadań związanych z niwelacją, wyrównywaniem i poziomowaniem, co czyni go prawdziwie wszechstronnym urządzeniem.

Leica Rugby CLH


Prostota w najlepszym wydaniu


Prostota Leica Rugby CLH pozwala bez wysiłku wykorzystać możliwości systemu laserowego. Oszczędza czas, upraszcza procesy i sprawia, że jesteś o wiele bardziej produktywny. Jego solidna konstrukcja zapewnia stabilność i dokładność pomiarów podczas wykonywania codziennych zadań. Opcje rozbudowy pozwalają na maksymalizację wydajności we wszystkich zastosowaniach związanych z niwelacją.

Leica Rugby CLA to właściwy wybór do realizacji każdego zadania na placu budowy Wyjątkowa zdolność dostosowania niwelatora do różnych zastosowań jest osiągana dzięki aktualizacji oprogramowania.

Leica Rugby CLA jest pierwszym niwelatorem laserowym z możliwością rozszerzenia funkcjonalności w celu maksymalizacji wydajności w terenie.

Opcje rozszerzenia funkcjonalności zapewniają niezrównaną wydajność podczas realizacji każdego zadania związanego z niwelacją, osiowaniem i ustawianiem elementów pod kątem prostym, co czyni niwelator laserowy prawdziwie wszechstronnym.

Niwelator laserowy w wersji podstawowej - jest to łatwy w obsłudze niwelator z jednym przyciskiem do prac realizowanych w poziomie, np. poziomowania szalunków i lanego betonu, kontroli i przenoszenia wysokości oraz prac związanych z niwelacją terenu.

LMR 360 zapewnia dokładne informacje o spadku dla wszystkich zadań realizowanych poprzez sterowanie maszynami. Duże okno wykrywania o zakresie 360° odnajdzie każdą wiązkę obrotowego lasera, padającą pod dowolny kątem. Wbudowany wskaźnik pionowości monitoruje kąt ramienia, sygnalizując, czy znajduje się ono na zadanej głębokości, za płytko lub za głęboko. Pozycja pionowa zapewnia spójne i dokładne pomiary spadku, przyczynia się do oszczędności pieniędzy eliminując zbyt głębokie lub zbyt płytkie wykopy.

  • Dokładny pomiar spadków
  • Wbudowany wskaźnik pionowości
  • Wodoszczelność

Zestaw zawiera:

  • CZUJNIK LMR360 2 SZT. - (KLAMRY LUB MAGNES)
  • WALIZKA 1 SZT
  • ŁADOWARKA 1 SZT.
  • NIWELATOR LEICA CLa700 1 SZT
  • DETEKTOR COMBO STATYW KORBOWY 270CM
  • ŁATA

DO POBRANIA

BROSZURA

DANE TECHNICZNE

Katalog rozwiązań Leica Geosystems dla budownictwa

6016032-4

Specyficzne kody