Automatyczny niwelator optyczny Leica NA 332 lub Leica Na 324 to najbardziej ekonomiczne urządzenia z tej grupy produktów. Oznacza to, że ich cena jest bardzo dobrze postrzegana na rynku w stosunku do ich jakości, precyzji i wytrzymałości. Niwelatory optyczne Leica Na 300 skierowane są do codziennego użytku geodetów nawet w trudnych warunkach pogodowych lub środowiskowych. Takie parametry można osiągnąć między innymi dlatego, że optyka tych niwelatorów jest chroniona przez wytrzymałą obudowę w charakterystycznym żółtym kolorze. Niwelatory optyczne Leica Na 300 to instrumenty przystosowane do wszystkich prac budowlanych zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń.

Najwyższa jakość niwelatorów optycznych

niwelator optyczny Leica NA300 budowaSzwajcarska optyka marki Leica Geosystems jest znana i ceniona na całym świecie, w związku z tym niwelatory optyczne tego producenta to również gwarancja optyki najwyższej klasy i jakości. Warto pamiętać przy wyborze konkretnego modelu niwelatora optycznego, że im większe powiększenie układu optycznego, tym bardziej precyzyjne wyniki. Leica Geosystems bardzo dba o wysoką precyzję wszystkich swoich urządzeń pomiarowych, a jednocześnie pokazuje, że nawet zaawansowane technologicznie instrumenty mogą być wręcz dziecinnie proste w obsłudze. Praca z niwelatorami optycznymi Leica NA 300 jest łatwa i intuicyjna, co bardzo przyspiesza wykonanie zleconych zadań. Pracując z tymi urządzeniami można być spokojnym, że konstrukcja i optyka Leica Geosystems zapewni wiarygodne i miarodajne wyniki.

Prezentujemy dwa modele niwelatorów optycznych Leica NA 300:

Niwelator optyczny Leica NA 332

Niwelator optyczny Leica NA 324.

Obydwa powyższe niwelatory optyczne posiadają bardzo zbliżone parametry, a różnią się tylko powiększeniem lunety oraz średnim błędem przy niwelacji w dwie strony:

Niwelator optyczny Leica NA332:

powiększenie x32

średni błąd przy niwelacji w dwie strony 1,8 mm/km.

Niwelator optyczny Leica NA324:

powiększenie x24

średni błąd przy niwelacji w dwie strony 2,0 mm/km.

Pozostałe parametry niwelatorów optycznych Leica NA serii 300

niwelator optyczny Leica NA300 na budowiePoza wymienionymi powyżej funkcjami oba niwelatory posiadają klasę odporności IP54, co pozwala na pracę nawet w trudnych warunkach środowiskowych. Niwelatory optyczne Leica NA 300 bardzo dobrze sprawdzają się również przy pracy na nierównym, narażonym na drżenia podłożu, dzięki automatycznemu kompensatorowi pracującemu w zakresie +-15’. Warto też podkreślić fakt, że lustro w tych laserach budowlanych zostało zaprojektowane w taki sposób, że precyzyjne i dokładne spoziomowanie niwelatora jest bardzo szybkie i proste. Pozostałe dane techniczne przedstawiamy na dole tej strony i jednocześnie przypominamy, że pracując niwelatorami optycznymi należy pamiętać, aby raz w roku przeprowadzić serwis i kalibrację tych urządzeń.

Gotowe zestawy z niwelatorami optycznymi Leica

Dodatkowo jako profesjonalny dostawca laserów budowlanych proponujemy Państwu pełne zestawy do prac geodezyjnych, czyli niwelator optyczny Leica Na 300 wraz ze statywem i łatą. Niwelator dostarczamy w walizce transportowej, aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia, czy też upadku. Po szczegóły zapraszamy do naszego działu sprzedaży w Warszawie Ursus od pon. do pt. w godz. 8- 16. Zachęcamy również do kontaktu drogą elektroniczną.

niwelator optyczny Leica NA300 dane techniczne