Nowość na rynku! - dalmierz laserowy LEICA DISTO D5 i D5 SET

Nowość na rynku! - dalmierz laserowy LEICA DISTO D5 i D5 SET

W dzisiejszym świecie precyzja staje się kluczem do sukcesu w wielu dziedzinach życia. Dalmierze laserowe stały się elementem tego świata, pozwalając na szybkie i dokładne pomiary. Wśród tych innowacyjnych narzędzi na wyróżnienie zasługuje Dalmierz laserowy Leica DISTO D5 i D5 set, oferując nie tylko precyzję, ale także zaawansowane funkcje, które sprawiają, że jest to wybór niezrównany dla profesjonalistów i amatorów.

Dalmierz Leica DISTO D5 i D5 set to prawdziwe dzieło inżynieryjne. Urządzenie, choć niepozorne pod względem rozmiaru, emanuje solidnością i profesjonalizmem. Ergonomiczny kształt gwarantuje wygodny chwyt, dzięki czemu pomiar staje się prawdziwą przyjemnością, nawet po długich godzinach pracy.

To, co wyróżnia Dalmierz Leica DISTO D5 i D5 set spośród innych urządzeń na rynku, to jego imponujące możliwości. Wyposażony w zaawansowaną technologię laserową, potrafi dokładnie mierzyć odległości nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Dodatkowo dzięki wbudowanym funkcjom, takim jak pomiar kątów nachylenia czy obliczenia powierzchni i objętości, praca staje się nie tylko precyzyjna, ale i efektywna.

Dalmierz Leica DISTO D5 i D5 set cechuje także dbałość o detale. Funkcje takie jak: wbudowany aparat fotograficzny, który pozwala na pomiary na zewnątrz i dokumentowanie pomiarów, czy możliwość przesyłania danych poprzez Bluetooth, czynią z niego prawdziwego lidera w swojej klasie.

Wersja DISTO D5 SET oferuje dodatkowe korzyści, w tym: walizkę, statyw, adapter które sprawiają, że narzędzie to jest jeszcze bardziej wszechstronne i gotowe do różnorodnych zastosowań.

d5 

Dane techniczne DISTO D5:

 

Waga: 180 g

Wymiary: 144 x 60 x 24 mm

Podświetlany ekran: Tak

Sygnalizacja dźwiękiem: Tak

Zasięg: 200 m

Dokładność: +/- 1 mm

Klasa odporności: IP54

Czujnik nachylenia: 360°

Transmisja danych: Bluetooth 5.0

Funkcja Smart Room: Tak

Pamięć: 50 ostatnich pomiarów

Stopka do naroży: Tak

Gwint statywu: 1/4" Zasilanie

Akumulator: Li-Ion (do 5 tys. pomiarów na 1 ładowaniu)

Czas ładowania: 3 godziny

Dalmierz Leica DISTO D5 i D5 set to nie tylko narzędzia pomiarowe, to rewolucja w precyzji i efektywności. Ich dokładność, wytrzymałość oraz zaawansowane funkcje sprawiają, że są one niezastąpione zarówno na placu budowy, podczas prac architektonicznych, w  przemyśle i wszędzie tam, gdzie dokładne pomiary odległości są kluczowe.

 

d5

d5 .