Hurtownia narzędzi Profi Partner oferuje urządzenia pomiarowe oraz systemy sterowania maszynami przeznaczone do szeroko pojętego budownictwa. Ponad 20 lat temu postawiliśmy na jedną markę oferującą tego typu produkty, a dziś jesteśmy w nielicznym gronie autoryzowanych dystrybutorów produktów marki Leica Geosystems i utwierdzamy się w przekonaniu o słusznym wyborze. Leica to szwajcarski producent obecny na światowym rynku już prawie 200 lat i przez ten cały czas stara się rozwijać i wciąż korzystać z najnowszych osiągnięć technologicznych i wykorzystywać je w swoich produktach, Dzięki temu instrumenty te są niezawodne, solidne i wiarygodne, a w branży budowlanej nikomu nie trzeba tłumaczyć czym jest marka Leica Geosystems.urządzenia pomiarowe Leica Geosystems oferta profesjonalne lasery

Pełna oferta urządzeń pomiarowych Leica Geosytems

Dział sprzedaży Profi Partner zaopatrzony jest we wszystkie urządzenia pomiarowe Leica i jednocześnie magazyn jest przygotowany nawet na nieprzewidywane większe zamówienia. Na stałe w naszej ofercie posiadamy:
dalmierze laserowe Leica Disto
niwelatory optyczne Leica
• niwelatory cyfrowe Leica
niwelatory laserowe Leica
lasery liniowe krzyżowe Leica
• lasery rurowe Leica
• detektory laserowe Leica
systemy Leica Ultra do wykrywania kabli
• systemy sterowania maszynami Leica
• akcesoria Leica.

urządzenia pomiarowe leicaPoniżej przedstawiamy kluczowe produkty z naszej oferty, które wszystkie można kupić nie tylko w sposób tradycyjny, ale również poprzez sklep internetowy 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę.

Urządzenia pomiarowe Leica Geosytems – dalmierze laserowe Leica Disto

Należy wyróżnić tę grupę instrumentów marki Leica, ponieważ jest ona najliczniejsza i w tej chwili posiada aż dziewięć różnych rodzai dalmierzy. Instrumenty te mają swoje unikalne cechy w związku z tym mogą pomagać w pracy różnym grupom zawodowym: geodetom, projektantom wnętrz, instalatorom, stolarzom czy też osobom, które wykonują prace wykończeniowe. Od momentu wprowadzenia dalmierzy laserowych na światowy rynek branży budowlanej, czyli ponad 20 lat temu, Leica Geosystems jest liderem profesjonalnych urządzeń laserowych, a każdy wyprodukowany instrument jest sprawdzany zgodnie z zasadami ustalonymi w normie ISO. Producent jest tak pewny swoich produktów, że obejmuje dalmierze Leica Disto dożywotnią gwarancją. W przypadku jeśli jednak zdarzy się jakaś usterka związana z defektem materiału lub wadami produkcyjnymi można być spokojnym, że instrument zostanie bezpłatnie naprawiony lub wymieniony na nowy. Jednocześnie przy dodatkowej rejestracji zaraz po kupnie dalmierza Disto istnieje możliwość przedłużenia darmowego specjalistycznego serwisu.

Niwelatory optyczne, laserowe i cyfrowe Leica Geosystems

urządzenia pomiarowe Leica Geosystems Lino laser krzyżowyNiwelatory to typowe instrumenty przeznaczone do pracy dla geodetów wymagające umieszczenia na statywie i służące do pomiaru różnicy wysokości pomiędzy punktami terenowymi. Oferujemy trzy grupy niwelatorów Leica Geosystems:

Niwelatory optyczne, czyli najprostsze i najtańsze urządzenia z tej grupy wyznaczające pomiary dzięki wbudowanemu układowi optycznemu, libelli oraz kompensatorowi. Zachęcamy do zapoznania się z artykułem na naszym blogu na temat działania i zastosowania niwelatorów optycznych.

Niwelatory laserowe to bardzo trwałe i precyzyjne urządzenia wykonujące pomiar przy użyciu lasera.

Niwelatory cyfrowe to najbardziej zaawansowane technologicznie instrumenty z tej grupy. Pomiar odbywa się automatycznie przy pomocy przetwornika, a dokładność otrzymanego pomiaru jest wyższa niż w przypadku niwelatorów optycznych czy też laserowych.

Chętnie pomożemy Państwu dobrać odpowiednie urządzenie do Państwa potrzeb. Zachęcamy do kontaktu.

Urządzenia pomiarowe Leica Geosytems – lasery liniowe krzyżowe Leica

Trzecia grupa produktów, którą chcieliśmy tu przybliżyć to lasery liniowe krzyżowe Leica Geosystems. Urządzenia te przeznaczone są głównie do prac wykończeniowych wewnątrz pomieszczeń. Najlepiej sprawdzają się przy wyznaczaniu pionu, poziomu oraz kątów prostych. Posiadamy instrumenty z laserem w kolorze czerwonym oraz z zielonym dla lepszej widoczności. Oferta Leica Geosystems obejmuje pięć różnych laserów Leica Lino skierowanych do różnych prac. Najprostszy i najtańszy instrument z tej serii to Leica Lino L2 służący do szybkiego i łatwego wyrównywania w pionie i poziomie, natomiast najbardziej wszechstronny i innowacyjny jest laser krzyżowy Leica Lino L4P1.

Szczegółowe informacje o powyższych urządzeniach pomiarowych Leica Geosystems, a także o pozostałych nieopisanych produktach znajdziecie Państwo w kolejnych zakładkach. Zapraszamy również do obejrzenia wszystkich instrumentów w naszym dziale sprzedaży w Warszawie Ursus przy ul. Posag 7 Panien 6.