Dalmierz laserowy Disto X3 Pro -pack

Leica
4 999,00 zł
Brutto
Ilość
help_outlineZapytaj o produkt
Dalmierz laserowy Disto X3 Pro -pack

Dalmierz laserowy Disto X3 Pro -pack

 

Leica, dalmierz laserowy Disto X3 Pro -pack

Zestaw składa się z:

 • Dalmierz Disto X3
 • Statyw TRI 70
 • Adapter FTA 360
 • Walizka
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Dalmierze laserowe Leica Disto X3 oraz X4 to produkty wprowadzone do oferty urządzeń pomiarowych Leica Geosystems w roku 2018. Łączą sprawdzone cechy dalmierzy zaprojektowanych w latach poprzednich oraz najnowsze osiągnięcia technologiczne. Obydwa modele Disto X3 oraz X4 mają te same funkcje i parametry oprócz wyglądu obudowy i celownika, w który wyposażono tylko dalmierz Leica Disto X4. Obydwa modele wyróżniają się wytrzymałą konstrukcją (zabezpieczenie przed upadkiem nawet z wysokości 2 m), prostym interfejsem oraz wysokiej klasy odpornością na pył i wodę IP65.

Funkcje charakterystyczne dalmierza laserowego Leica Disto X3 oraz X4

Zacznijmy od funkcji odróżniającej dalmierz laserowy Leica Disto X4 od X3, czyli od kamery z cyfrowym celownikiem o czterokrotnym zoomie. Gwarantuje to efektywne i dokładne pomiary nawet przy pracy w pełnym nasłonecznieniu, ponieważ cel po prostu zostanie wyświetlony na dużym i kolorowym ekranie. Innowacją w obydwu opisywanych typach dalmierzy jest również automatycznie obracający się wyświetlacz, który ułatwia pracę i umożliwia korzystanie z niego w każdej pozycji. Tak jak większość dalmierzy laserowych Leica tak i Disto X3 oraz X4 posiadają Bluetooth do szybkiej transmisji danych i jednocześnie zapewniają przesył wyników do dowolnego oprogramowania.

Dodatkowo oba dalmierze posiadają szerokie możliwości pomiarowe:

 • pomiary odległości (wymiary obiektów, odległości od urządzenia, pośrednie pomiary odległości)
 • pomiary długości i szerokości
 • pomiary objętości
 • pomiary wysokości (na podstawie wyliczeń odległości i nachylenia)
 • pomiary spadków
 • wyznaczanie położenia (ciągłe pomiary śledzące, tyczenie)
 • pomiary poziome (szkicowanie i pomiar pięter).

Podstawowe dane techniczne dalmierza laserowego Disto X3 oraz X4

Dalmierze laserowe z tej grupy wykonują pomiary aż do 150 m z dokładnością +- 1 mm, a wbudowany czujnik pochylenia o zakresie pomiaru 360° i dokładności +-0,2° samodzielnie redukuje odległości skośne do poziomu. Dalmierze X3 i X4 na jednym komplecie baterii (AA 2×1,5V) wykonają do 4000 pomiarów i zachowają w pamięci 30 ostatnich wyników.

Zakres dostawy dalmierza laserowego Leica Disto X3 oraz X4

Zestaw zawiera nie tylko wybrany dalmierz laserowy Leica Disto, ale również pokrowiec, pasek na dłoń, zestaw baterii, instrukcję obsługi, certyfikat jakości oraz gwarancję, którą można przedłużyć do 5 lat (po rejestracji na stronie producenta w ciągu 60 dni od zakupu). Szczegółowe informacje o gwarancji znajdziecie Państwo w zakładce „Serwis”.

Adapter Leica DST 360 do dalmierzy laserowych Leica Disto X3 oraz X4

Leica DST 360 to nowoczesny adapter o precyzyjnej regulacji zapewniający dokładne celowanie w kilka sekund, przeznaczony specjalnie do dalmierzy laserowych Leica Disto X3 oraz X4. Adapter w połączeniu z jednym z tych dalmierzy staje się stacją do pomiarów odległości pomiędzy dwoma punktami (P2P). Dodając do tego aplikację Leica Disto Plan zyskuje się innowacyjne narzędzie do tworzenia skalowanych szkiców dla programów CAD. Przy zakupie adaptera Leica DST 360 otrzymacie Państwo w komplecie stabilny  statyw Leica TRI 120.

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem urządzeń pomiarowych i umówieniu się na pokaz pracy tymi dalmierzami laserowymi w połączeniu z adapterem DST 360.

887687

Specyficzne kody