System wykrywania instalacji podziemnych Leica SERIA DD100

System wykrywania instalacji podziemnych Leica SERIA DD100

System wykrywania instalacji podziemnych Seria DD100 są to wieloczęstotliwościowe wykrywacze instalacji podziemnych, niezwykle łatwe w użytkowaniu i co najważniejsze, skuteczne w lokalizowaniu przewodów elektrycznych, sygnałowych, zatorów, rur metalowych czy plastikowych a także zbrojeń.


Lokalizatory Leica DD100 wyposażone są w zaawansowany automatyczny moduł sterujący, dzięki któremu instrumenty te są łatwe w użyciu i wymagają minimalnego doświadczenia od użytkownika.
Omijanie podziemnych kabli i rur jest traktowane bardzo poważnie na budowach ze względów chociażby bezpieczeństwa. Wykrycie położenia zakopanych obiektów, przed rozpoczęciem wykopów, może pomóc uniknąć obrażeń u operatorów maszyn, pozwoli uniemożliwić uszkodzeniu infrastruktury oraz zapobiegnie nieprzewidzianym kosztom.

Seria DD100 w połączeniu z zalecanym generatorem DA175 i gamą akcesoriów zwiększy dokładność pomiaru i rozszerzy zakres zastosowań.Najnowszy model, czyli wykrywacz DD175 odbiera sygnały GPS 
i oferuje łączność Bluetooth w celu przesyłania danych do oprogramowania DX.

Dodatkowo dzięki funkcji automatycznego wskazywania położenia nie ma potrzeby ręcznego dostosowywania czułości wykrywacza, co sprawa, że instrument pracuje z optymalną czułością dla środowiska, w którym wykrywane jest uzbrojenie podziemne.Zmniejsza to także prawdopodobieństwo popełnienia błędu przez człowieka oraz umożliwia łatwiejsze i wydajniejsze wykrywanie kabli i rur, przez co można zaoszczędzić czas i pieniądze.