Firma Profi Partner to autoryzowany dystrybutor Leica Geosytems w Polsce. Szczycimy się tym bardziej, że ponad dwa lata temu Leica znacznie ograniczyła liczbę swoich dystrybutorów do tych najbardziej zaufanych, profesjonalnych i o największej wiedzy na temat branży urządzeń pomiarowych. Od tego czasu dumnie promujemy instrumenty typu dalmierze laserowe, niwelatory czy też lasery krzyżowe na terenie całej Polski. Jednocześnie w swojej ofercie posiadamy też inne produkty z branży budowlanej: szeroką gamę osprzętu do elektronarzędzi, tarcze diamentowe oraz maszyny pracujące w technice diamentowej. Całą naszą ofertę przedstawiamy na stronie firmowej, gdzie dodatkowo prowadzimy bloga branżowego.

Dystrybutor Leica Geosystems – Szwajcarska precyzja, polski profesjonalizm!

Autoryzowany dystrybutor Leica Geosystems WarszawaW naszej siedzibie w Warszawie Ursus przy ul. Posag 7 Panien 6 mieści się dział urządzeń pomiarowych, składający się z doświadczonych profesjonalistów niejednokrotnie wykorzystujących urządzenia pomiarowe różnych marek w praktyce. Jednogłośnie zdecydowali, że najlepiej cenioną marką o największej precyzji pomiarów, łatwości ich przeprowadzenia oraz jakości materiałów z których wykonane są te produkty jest marka Leica Geosytems. Dlatego właśnie nasz dział urządzeń pomiarowych to w przewadze instrumenty tej szwajcarskiej marki. Łączymy to co najlepsze z dwóch państw – niezaprzeczalną szwajcarską precyzję oraz polski profesjonalizm!

Dystrybucja urządzeń pomiarowych Leica Geosytems

Leica Geosystems Warszawa

Jako autoryzowany dystrybutor Leica Geosystems zajmujemy się zarówno sprzedażą detaliczną jak i hurtową. Sprzedaż detaliczna to zamówienia złożone osobiście, mailowo, telefonicznie czy też zakupy dokonane w naszym sklepie internetowym. Szczególnie zachęcamy do odwiedzenia naszej siedziby w Warszawie Ursus, gdzie znajduje się duża powierzchnia wystawowa wszystkich oferowanych przez nas instrumentów. Od razu możecie Państwo liczyć na pokaz pracy urządzeń Leica.

Sprzedaż hurtowa odbywa się poprzez kontakt z naszym biurem lub jednym z Koordynatorów Sprzedaży pracujących na terenie całej Polski. W tym przypadku oferujemy prezentacje oraz pokazy instrumentów pomiarowych w Państwa firmie, czy też sklepie. Zapewniamy atrakcyjne oferty cenowe oraz wyróżniającą się ekspozycję towaru, który nasi koordynatorzy pomogą Państwu odpowiednio zaprezentować. Jednocześnie oferujemy szkolenia dla wszystkich Państwa pracowników oraz posprzedażowe wsparcie techniczne.

Dystrybutor Leica Geosystems jako profesjonalny doradca i serwisant

Serwis niwelatorów optycznych profesjonalnyUrządzenia pomiarowe to produkty wymagające odpowiedniego doboru do danych prac i zleconych zadań. Wiemy, jak ważny jest budżet w związku z tym pomagamy wybrać Państwu nie tylko produkt zaawansowany i o wielu funkcjach, ale także bierzemy pod uwagę względy ekonomiczne.

Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na nurtujące Państwa pytania i rozwieją wątpliwości przy doborze odpowiedniego dalmierza laserowego czy też niwelatora optycznego.

Dodatkowo prowadzimy serwis niwelatorów optycznych różnych marek i zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami tej oferty. Serwis prowadzony jest przez wykwalifikowanych specjalistów, w specjalnie przystosowanym do tego pomieszczeniu i przy użyciu odpowiednich urządzeń typu kolimator.

Gdzie nas można spotkać

Oprócz odwiedzenia siedziby firmy Profi Partner czy umówienia się z jednym z naszych przedstawicieli w wyznaczonym miejscu regularnie można nas spotkać podczas znaczących imprez z branży budowlanej takich jak Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego Autostrada w Kielcach. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani spotkaniem się tam z nami zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania bezpłatnych biletów wejściowych.