Aktualności

Niwelatory laserowe Leica Rugby CLA/CLH i CLI - pierwsze niwelatory z rozszerzalną funkcjonalnością 08.2018 r.


Wproawdzamy do swojej oferty niwelatory Leica Rugby z rozszerzalną funkcjonalnością! Sprzęt ten gwarantuje szybkie dostosowywanie się do potrzeb danego projektu. Płacisz za funkcje niezbędne do realizacji Twojej pracy bez konieczności płacenia za dodatkowe funkcje, których nie używasz. Sprawdź szczegóły!


Niwelatory laserowe Leica Rugby pomogą Ci zrealizować każde zadanie!

 


Zapraszamy do naszego sklepu internetowego www.e-narzedzia.pl, 01.2018 r.


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sklepie internetowym www.e-narzedzia.pl . Dostępność produktów, profesjonalne doradztwo i szybki czas realizacji zamówień - to cechy które nas wyrózniają spośrób innych!

 


Targi Autostrada-Polska, Kielce 31.05-02.06.2016 r.


W roku 2016, tak jak w poprzednim, wystawialiśmy się na Międzynarodowych Targach Autostrada - Polska 2016, gdzie zaprezentowaliśmy szeroką ofertę naszej firmy. Odwiedzających zapraszaliśmy na stoisko, które usytuowane było na terenie zewnetrznym w sektorze I.

Na stoisku można było zobaczyć urzadzenia pomiarowe szwajcarskiej marki leica Geosystems, m.in. niwelatory optyczne, elktroniczne oraz laserowe, dalmierze laserowe DISTO, lasery krzyżowe PREXISO i punktowe LINO, a także wykrywacze instalacji podziemnych Digicat.

Oprócz wyżej wspomnianych urzadzeń pomiarowych, promowaliśmy także produkty marki Lissmacniemieckiego producenta maszyn pracujących w technice diamentowej, którego jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce.

Goście odwiedzający stoisko odchodzili zadowoleni z jakości oraz ilości prezentowanych produktów. My, natomiast jako zespół cieszyliśmy się z dużego zainteresowania naszym stoiskiem i oferowanymi produktami najwyższej jakości.

 


Targi Autostrada-Polska, Kielce 13-15.05.2015 r.


Targi Autostrada 2015

 

Mam przyjemność poinformować Państwa, że w tym roku braliśmy udział w Międzynarodowych Targach Autostrada-Polska 2015, które co roku odbywają się w Kielcach w maju. Chcieliśmy zaznaczyć naszą obecność na rynku oraz zaprezentować prężnie działającą firmę Profi Partner.

Na naszym stoisku, usytuowanym w sektorze I na terenie zewnętrznym, można było zobaczyć urządzenia pomiarowe szwajcarskiej marki Leica Geosystems, między innymi niwelatory optyczne Na oraz Jogger 32, niwelatory laserowe Rugby z serii 600 a także wykrywacze instalacji podziemnych DIGICAT. Miło mi poinformować, że zawsze podczas Targów mamy ciekawe promocje na wybrane produkty firmy Leica Geosystems.

Oprócz wspomnianych produktów, promowaliśmy także produkty marki Lissmac niemieckiego producenta maszyn pracujących w technice diamentowej, którego jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce. W prezentacji maszyn pomagał nam niemiecki trener, dzięki któremu odwiedzający mieli możliwość osobiście wypróbować działanie maszyn, takich jak: wiertnica CDM 23, przecinarki jezdne MULTICUT 500, FS 20 oraz FS 13, piła stołowa DTS 400, urządzenie do fazowania i naprawy spękań FB60 a także taśmociąg LIBELT 300.

Nasi goście byli bardzo zadowoleni z jakości oraz ilości prezentowanych produktów a nasz Zespół cieszył się z dużego zainteresowania naszym stoiskiem.

 


 

Nowy dalmierz laserowy Leica DISTO S910


Dalmierz laserowy DISTO S910Dalmierz S910

 

Dalmierz DISTO S910 upraszcza codzienne zadnia związane z pomiarami. Dzięki Leica DISTO S910 można wykonywać wszystkie pomiary z jednego punktu i jendocześnie zapisywać cyfrowo w posatci danych punktowych.

 

Dalmierz laserowy Leica Disto S910 - Zmierz wszystko z dowolnego miejsca i stwórz plan 3D!

 


 

NOWOŚĆ!! DALMIERZ LASEROWY LEICA DISTO D410

 

Dalmierz laserowy DISTO D410 zapewnia szybkie i bezproblemowe pomiary odległości na zewnątrz. Cyfrowy celownik pozwala na mietzenie odległości do punktów nawet gdy nie widać plamki lasera.

 

Dalmierz laserowy Lecia Disto D410 - Profesjonalne pomiary na zewnątrz.

 


 

Nowość! Dalmierze laserowe PROFI SYSTEM X60, X80


Dalmierz laserwy Profi System

 

Nowa marka w ofercie firmy Profi Partner. Dalmierz kaserowe Profi System gwarantują rzetelne pomiary i niskę cenę zakupu. Dalmierze laserowe o zsiągu 60 m (X60) oraz 80 m (X80). Model X80 jest dodatkowo wyposażony w wielofunkcyjna stopkę i wejście na statyw..

 

Dalmierz laserowe Profi System - Przystępna cena i rzetelne pomiary.

 


Nowa seria niwelatorów laserowych - Leica RUGBY 600


Niwelator laserowy Rugby 640Niwelator laserowy Rugby 680

 

Leica Rugby 600 to innowacyjne lasery obrotowe przeznaczone do pracy w najtrudniejszych warunkach. Rozwiązania wykorzystane przy ich projetkowaniu zapewniają zwiększoną wydajność i wszechstronność. Niwelatory Leica Rugby 600 doskonale sprawdzają się zarówno przy budowie nowych obiektów, jak również przy przebudowie istniejących.

 

Seria Leica Rugby 600 - Szybkie i wiarygodne wyniki.

 


Najnowocześniejsze dalmierze laserowe Leica DISTO D810

z ekranem dotykowym

 

Dalmierz laserowy Leica Disto D810Leica Disto D810


Leica Disto D810 to pierwszy dalmierz laserowy z ekranem dotykowym umożłiwiającym szybką i intuicyjną obsługę. Nowe rozwiązania pozwalaja na bezpośrednie wykonywanie pomiarów na zdjęciach. Dzięki wbudowanej kamerze wykonasz zdjęcia mierzonego obiektu i ściagniesz je na komputer przez port USB.

 

Dalmierze laserowe Leica Disto D810 - Najnowocześniejsze urządzenie do pomiarów i tworzenia dokumentacji.

 


Nowość w ofercie firmy Profi Partner!

Nawigacja do traktorów Leica Geosystems mojoMINI


System jazdy równoległej marki Leica Geosystems mojoMINI nie tylko wspiera pracę traktorów, ale można go również używać jako nawigacja samochodowa.

 

Nawigacja do traktorów Leica mojoMINI zaoszczędzi Ci wiele czasu i pozwoli dokładnie wykonać pracę!

 


 

Leica Geosystems prezentuje innowacyjne niwelatory laserowe

Rugby 810, 820, 830, 840

 

Niwelator laserowy Leica Rugby 810Leica Rugby 840


Niwelatory laserowe Leica Rugby to instrumenty wyposażone w inteligentne rozwiązania gwarantujące szybki postęp prac na budowie oraz najwyższą wydajność. Mocna i odporna konstrukcja niwelatorów to pewność, że każde zadanie zostanie wykoanne prawidłowo, nawet w najtrudniejszych warunkach terenowych.

 

Niwelatory laserowe Leica Rugby z serii 800 - Najtwardsze niwelatory laserowe na budowie.

 


 

Nowe dalmierze laserowe Leica DISTO D510

z unikalnym celownikiem Pointfinder

 

Dalmierz laserowy Leica Disto D510Leica Disto D510


Innowacyjny dalmierz laserowy Leica przystosowany do pracy w każdych warunkach pogodowych. Zapewnia łatwy i dokładny wybór celu dzięki cyfrowemu celownikowi z 4-krotnym powiększeniem. Nowy interfejs uzytkownika został zaprojektowany na podobieństwo smartfonów z możliwością tworzenia cyfrowych szkiców lub fotografowania.

 

Dalmierze laserowe Leica Disto D510 - Unikalne połączenie czujnika nachylenia oraz cyfrowego celownika.

 


 

Nowy dalmierz laserowy w ofercie - DISTO X310, marzec 2012 r.

 

.   .


Nowy model Leica Disto X310 to jedyny dalmierz laserowy, który jest całkowicie zabezpieczony przed oddziaływaniem wody oraz pyłu zg. z normą IP65. Ponadto urządzenie przetestowano na okoliczność upadków z wysokości do 2 m. Dzięki wbudowanemu czujnikowi wychylenia, możliwe jest bardzo dokładne prowadzenie pośrednich pomiarów odległości i wysokości.

Dalmierze laserowe Disto X310 - solidny pomiar nawet w najtrudniejszych warunkach.

 


 

Nowość! Dalmierz laserowy DISTO D210, marzec 2012 r.


Mały i poręczny, wyposażony w wiele interesujących funkcji, najwyższej klasy model dalmierza. Łatwy w obsłudze. Dodaje i odejmuje, a także oblicza powierzchnie oraz objętości, umożliwiając tym samym sprawną i bezpieczną pracę. Dodatkowo automatycznie rejestruje 10 ostatnich pomiarów.

Dalmierze laserowe Disto D210 - Po prostu funkcjonalne!

 


 

Nowy laser liniowy Leica Lino L360, marzec 2012 r.

 

.Leica Lino L360wyświetla linie laserowe dokłądnie, szybko i - co najważniejsze - dookoła, zwiększając tym samym zakres prac do 360 stopni. Idealną widoczność linii gwarantuje nam sprawdzona technologia Power Range Technology. Wszystko to powoduje, że Lino L360 staje się niezwykle pomocne na każdej budowie zapewniając idealne poziomowanie i wyrównywanie montowanych elementów.

Dalmierze laserowe Leica Lino L360 - Wszystkie linie widoczne dookoła!

 


 

Spotkanie Klientów firmy Profi Partner, Białka Tatrzańska 13 - 15.01.2012 r.

 

..Firma Profi Partner zaprosiła swoich najlepszych Klientów do wspólnego wyjazdu do Białki Tatrzańskiej, skorzystania z atrakcji tego uroczego miejsca, a przede wszystkim do obejrzenia po raz pierwszy nowych produktów diamentowych marki Hawera.

Białka Tatrzańska słynie przede wszystkim ze wspaniałych stoków narciarskich oraz z basenów termalnych. Klienci Profi Partner korzystali zarówno z jednych jak i drugich atrakcji. Jednocześnie mieli okazję do wspólnych zabaw i integracji podczas kuligu oraz nauki kierowania psim zaprzęgiem. Jeden z wieczorów upłynął w klimacie biesiady do której przygrywała kapela góralska, natomiast drugi wieczór to tańce i zabawa do białego rana przy muzyce dyskotekowej.

Oficjalna część spotkania składała się z części prezentacyjnej i części warsztatowej podczas której uczestnicy mogli osobiście wypróbować nowe produkty na specjalnie przygotowanych stanowiskach testowych.

Spotkanie firmy Profi Partner z Klientami w Białce Tatrzańskiej trwało trzy dni i okazało się znakomitym forum wymiany informacji, poglądów i doświadczeń między specjalistami. Przedstawiciele firmy Profi Partner zaprezentowali się jako doświadczeni i kompetentni doradcy, elastyczni i otwarci na wszelkie uwagi oraz pomysły dotyczące współpracy handlowej.

 

 


 

Targi WOD-KAN, Bydgoszcz 24.05 – 26.05.2011 r.

 

..Maj był dla nas bardzo pracowitym miesiącem, a zakończyliśmy go udziałem w XIX Międzynarodowych Targach Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2011. Był to nasz pierwszy udział w targach wodno-kanalizacyjnych i podobnie jak podczas targów Autostrada-Polska prezentowaliśmy produkty marki Leica Geosystems oraz Lissmac. Głównym zainteresowaniem cieszyły się niwelatory rurowe do układania rur kanalizacyjnych oraz systemy sterowania maszynami. Atrakcja dla zwiedzających okazał się również szeroki asortyment marki Lissmac, czyli technologicznie zaawansowane maszyny oraz narzędzia pracujące w technice diamentowej.


Mamy nadzieję, że w przyszłym roku znów będziemy Państwa gościć na swoich stoiskach i już dziś serdecznie zapraszamy!

 

 


 

Targi AUTOSTRADA-POLSKA, Kielce 10.05 – 13.05.2011 r.

 

..W maju firma Profi Partner po raz drugi przedstawiła część swojej oferty podczas targów Autostrada-Polska. Można nas było odwiedzać na dwóch stoiskach - w hali oraz na terenie zewnętrznym W tym roku prezentowaliśmy produkty szwajcarskiej marki Leica Geosystems oraz niemieckiej marki Lissmac. Na terenie zewnętrznym, pod nadzorem wykwalifikowanego profesjonalisty, goście mogli się sami przekonać jak pracują przecinarki jezdne oraz wiertnice diamentowe marki Lissmac. Do dyspozycji był blok betonowy, w którym odwiedzający sprawdzali jakość oferowanych przez nas produktów. Stoisko znajdujące się w hali umożliwiło natomiast zapoznanie się z urzadzeniami poiarowymi marki Leica - dalmierzami alerowymi DISTO, niwelatorami, lasreami krzyżowymi itp.

 

Tegoroczny udział w targach dał nam okazję do poznania wielu ciekawych ludzi, dyskusji na temat branży oraz nawiązania nowych kontaktów handlowych.

 


 

Targi INFRASTRUKTURA, Warszawa 13.10 – 15.10.2010 r.

 

..Profi Partner Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k. jest firmą która rozwija się w ogromnym tempie. Pragniemy korzystać z każdej możliwości prezentowania naszych produktów podczas imprez targowych, dlatego po raz drugi już w tym roku można było nas spotkać na targach branżowych.  
W dniach 13.10 – 15.10 odbyły się VIII Międzynarodowe Targi Infrastruktury Miejskiej i Drogowej - INFRASTRUKTURA 2010 w Warszawie. Promowaliśmy dwie marki: szwajcarską firmę produkującą Technikę Pomiarową - Leica Geosystems oraz niemiecką firmę Lissmac oferującą Technikę Diamentową.  Marka Lissmac jest nowością na polskim rynku i już cieszy się dużym zainteresowaniem. Najciekawszymi produktami dla zwiedzających okazały się spośród gamy produktów Techniki Diamentowej: tarcze diamentowe, korony diamentowe oraz ściernice. Zdecydowana większość gości odwiedzających nasze stoisko interesowała się produktami firmy Leica Geosystems, a w szczególności: dalmierzami laserowymi DISTO, niwelatorami, systemami sterowania maszynami oraz tachimetrami.


Nasi koledzy bardzo chętnie przedstawiali ofertę firmy oraz udzielali odpowiedzi na pytania gości. Bardzo dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stoisko oraz zapraszamy do odwiedzania nas na przyszłych imprezach targowych.

 
 
DESIGNED BY PRJ.PL | CMS by Quick.Cms